Kauno apskrities viešoji biblioteka gegužės 23 dieną 17 val. kviečia į Viktorijos Eizentaitės kūrybinių darbų parodos „Karvių metafiziniai potyriai“ atidarymą. Paroda veiks nuo gegužės 23 iki gegužės 29 dienos.

Kas nutinka, kai mes vis labiau pasikliaujame socialiniais tinklais ir žiniatinkliu kaip kanalu informacijai gauti? Kokią informaciją matome, o kokios nematome? Kaip nustatome, ar nuotrauka arba žinutė yra tikra, o gal melaginga?

Kauno apskrities viešoji biblioteka gegužės 2 dieną 17 val. kviečia į Tado Klimausko kūrybinių darbų parodos Koliažai atidarymą. Paroda veiks nuo gegužės 2 dienos iki gegužės 8 dienos.

Giliai įkvėpk… Ką užuodi? Šviežiai nupjautą žolę, gaivinantį ryto dvelksmą, o gal šviežiai iškeptas cukruotas bandeles? Įtempk klausą… Girdi banguojančios jūros ošimą, stingdantį ledinio vėjo švilpesį, ar tylią motinos lopšinę? Skaitydami knygas dažnai nesusimąstome, kokias sąsajas, jausmus ir pojūčius jos žadina mūsų galvoje. Kai kurios knygos sukuria tokius ryškius vaizdinius mūsų sąmonėje, kad, atrodo, nesunku juos apibūdinti ir pajusti. Ar kada svarstėte, kokiais kvapais, skoniais ar garsais prabyla jūsų skaitoma knyga?

Kovo 18 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Donelaičio g. 8, Renginių salė) vyks Ellos Sakalauskienės paskaita „Įstrigę laike arba skrydis virš tuščio ne gegutės lizdo. Atviri pašnekesiai su vidutinio amžiaus moterimi“. Šioje paskaitoje lektorė užmegs atvirą pašnekesį su vidutinio amžiaus moterimis, paliečiant jautrias temas ir keliant klausimą – ar tikrai jau viskas realizuota?

„Muzikiniai trečiadieniai“ – tai bemaž 15 metų trečiadieniais (kurį laiką – antradieniais) Kauno apskrities viešosios bibliotekos salėje vykęs muzikinių renginių ciklas, nagrinėjęs temas, kurios intriguoja ir šiandien: „Muzikos inspiracija – augalija“, „Kompozitoriai atlieka savo kūrinius“, „Muzikos filosofija“, „XX a. kompozitoriai“, „Moterys ir muzika“ ir kt.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.