Norinčius vasarą tobulėti ir semtis žinių – kviečiame į mokymus!

Laikydamiesi atstumo bei visų saugumo reikalavimų, palaipsniui sugrįšime į įprastas mokymo ir mokymosi sąlygas: liepos mėnesį organizuojame ne tik nuotolinius, bet ir auditorinius mokymus.

  • Liepos 2-3 d. 10-13 val. nuotoliniai mokymai „Skaičiuoklė darbui ir namams“. (https://bit.ly/2NoEPXr) Grupė suformuota.
  • Liepos 8-9 d. 12-15:30 val. auditoriniai mokymai „Išmokime naudotis planšetiniais kompiuteriais“.
  • Liepos 13-16 d. 10-15 val. auditoriniai skaitmeninio raštingumo pradžiamokslio mokymai „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. (https://mokymai.vipt.lt/)
  • Liepos 21 d. 9-15 val. auditoriniai mokymai pažengusiems „Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais“. (https://bit.ly/2YnmGj7) Grupė suformuota.

Mokymai įvyks susiformavus reikiamam mokymų dalyvių skaičiui.

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Registracija el. paštu eis@kvb.lt arba telefonu (8-37 324254), nurodant vardą, pavardę, gimimo datą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Jūsų pateikti duomenys bus naudojami TIK registracijai į mokymus.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Daugiau informacijos apie bibliotekos organizuojamus mokymus nuorodoje >>>

pppppp


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.