Jau įprasta, jog internete ne tik bendraujame, ieškome pramogų ar reikiamos informacijos. Į internetinę erdvę persikelia vis daugiau paslaugų, kurias norint sutvarkyti, anksčiau tekdavo vykti į įstaigas, varstyti kabinetų duris bei pildyti popieriaus lapus. Vis besiplečiantis elektroninių paslaugų skaičius siekia palengvinti mūsų gyvenimą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ besidominčius e. paslaugų galimybėmis patogesniam gyvenimui, 2020 m. sausio mėnesį kviečia stebėti transliacijas „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“.

2020 m. sausio 15 d. 11 val. sužinosite, kaip naudotis populiariausiomis Sodros el. paslaugomis (užpildyti ir pateikti prašymus Sodrai; informacija apie paskirtą ar prognozuojamą pensiją, įmokas ir kt.);

2020 m. sausio 16 d. 11 val. susipažinsite su e. pristatymo sistema (kaip nemokamai pateikti raštą, prašymą, kreipimąsi daugeliui valstybės ar savivaldybių institucijų; pasitikrinti ar dokumentas pasiekė adresatą);

2020 m. sausio 21 d. 11 val. klausysime apie naudingus Ignitis savitarnos svetainės namų ūkio sprendimus (elektros, dujų, šildymo rodmenų deklaravimas; mokėjimų atlikimas; sutarčių sudarymas).

Transliacijas stebėti kviečiame Kauno apskrities viešosios bibliotekos Mokymo centre (314 kab.), Radastų g. 2.

Daugiau informacijos telefonu: (8 37) 324 254, el. paštu: eis@kvb.lt.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo    ESFIVP I 1 crop


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.