Siekiant užtikrinti saugų ir atsakingą elgesį elektroninėje erdvėje bei informacijos apie saugumą internete prieinamumą, Kauno apskrities viešosios bibliotekos Mokymų centre (Radastų g. 2, 314 kab.) toliau filmuojamos paskaitos negalią turinčių asmenų bendruomenei. Paskaitos bus verčiamos į gestų kalbą, o jų įrašai paskelbti bibliotekos YouTube paskyroje, kur jais galės naudotis ir klausos negalią turintys asmenys.

Spalio 16 d. 11 val. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno apskrities skyriaus vedėjas Mantas Stankevičius skaitys pranešimą „Vartotojų teisės ir jų apsauga el. prekyboje. Ką naudinga žinoti“. Ar perkate internetu? O gal norite tai daryti, bet nedrįstate, nes nežinote savo teisių? Ar esate susidūrę su nekokybiškomis prekėmis ar paslaugomis? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, sudarant sandorius internetu? Į šiuos ir kitus klausimus jums atsakys VVTAT atstovas. Taip pat sužinosite sąvokos „elektroninė prekyba“ reikšmę, bus apžvelgti esminiai Europos Sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai, reglamentuojantys prekybą internetu, ir pateiktos rekomendacijos vartotojams apie savo teisių gynimo būdus.

Kviečiame dalyvauti visus, kuriems rūpi jų kaip vartotojų teisės!

Registracija į paskaitą Elektroninės informacijos skaitykloje (Radastų g. 2, 321 kamb.), el. paštu [email protected] arba telefonu (8 37) 32 42 54. Apie kitus bibliotekos organizuojamus mokymus gyventojams galite sužinoti KAVB svetainės skiltyje Mokymai gyventojams.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.