Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus gegužės mėnesį!

Socialiniai tinklai: nauda ar mada? (Auditoriniai)

Gegužės 4 d. 10.00–12.00 val.

Kviečiame susipažinti su socialiniais tinklais „Instagram“ ir „YouTube“, jų naudojimu, galimybėmis, nauda asmeniniame ir socialiniame gyvenime.

Tobuliname įgūdžius su Microsoft Office Word (Auditoriniai)

Gegužės 9 d. 10.00–14.00 val.

Supažindinsime su MS Word programos, skirtos dirbti su tekstu, galimybėmis. Mokymai apims pagrindines darbo su tekstu sritis: teksto, dokumento formatavimą, objektų įterpimą, darbą su lentelėmis ir kt.

Vaizdaus turinio kūrimas su Canva. „Ateikite ir išmokite sukurti el. atviruką, vaizdo įrašą ir dar daugiau. Atskleisk savo kūrybiškumą su Canva!“ (Auditoriniai)

Gegužės 11 d. 14.00–16.00 val.

Kviečiame išbandyti nemokamą grafinio dizaino įrankį internete Canva.com. Mokymų metu ne tik susipažinsite su Canva aplinka ir galimais kūrybiniais veiksmais, bet praktiškai išmoksite sukurti velykinį sveikinimą!

Piešimas grafinėmis planšetėmis (Auditoriniai)

Gegužės 13 d. 14.00–15.30 val.

Ne paslaptis, jog dauguma gyvenimo sričių skaitmenizuojamos ir keliasi į kitas erdves. Tarp jų ir menas, žengiantis koja kojon su technologijomis. Tad Kauno apskrities viešoji biblioteka neatsilieka ir kviečia visus pažvelgti į meno ateitį ir susipažinti su naujoviška kūrybinės raiškos priemone – grafine planšete. Suaugusiesiems skirtos edukacijos metu pristatomos grafinės planšetės galimybės ir pritaikomumo pavyzdžiai. Supažindinama su grafinių planšečių nustatymais, darbo aplinka, programine įranga. Naujas žinias mokomasi pritaikyti praktiškai, kuriant vizualinį turinį (paveikslėlį). Taip ne tik išmokstama naudotis naujais kūrybos įrankiais, bet ir lavinama vaizduotė bei kūrybiškumas. Šia programa skatiname žmones naudotis naujomis, bibliotekos siūlomomis technologijomis.

Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse bei kituose elektroniniuose šaltiniuose (Nuotoliniai)

Gegužės 20 d. 14.00– 15.30 val.

Pristatysime leidinių užsakymo per portalą www.ibiblioteka.lt galimybes, vartotojo aplinkos nustatymus. Supažindinsime su KAVB prenumeruojamomis duomenų bazėmis, laisvos prieigos informacijos šaltiniais mokslui ir laisvalaikiui.

Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas (Auditoriniai)

Gegužės 27 d. 10.00–11.30 val.

Kviečiame į šiuos mokymus, jei norite sužinoti, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, kaip efektyviai planuoti laiką, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius.

 

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai gali būti atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

Mokymų metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido apsaugos priemones (veido kaukes arba respiratorius).

Registruotis galite:

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected].

Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje (K. Donelaičio g. 8, Kaunas)

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama dieną prieš mokymus.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.