Vienai mokymų temai skirtos 6 valandos, jos išdėstomos per tris dienas. Pasirinkus mokymų temą, dalyvavimas būtinas visas temai skirtas dienas.

Skaičiuoklė darbui ir namams (MS Excel). GRUPĖ SUFORMUOTA
Balandžio 12–14 d. 10–12 val.
Supažindinama su pagrindinėmis skaičiuoklės galimybėmis, kurias galima pritaikyti asmeninėje ir profesinėje veikloje. Lentelių sudarymas ir formatavimas; duomenų įvedimas ir redagavimas; nesudėtingi skaičiavimai, rikiavimas; diagramų rengimas.
 
Viešosios paslaugos internetu kiekvienam. GRUPĖ SUFORMUOTA
Balandžio 13–15 d. 10–12 val.
Kokiomis el. valdžios paslaugomis galiu naudotis? Kokiu būdu galiu prisijungti prie el. valdžios paslaugų? Kaip el. būdu galima užsakyti įvairias pažymas, atlikti deklaracijas, užsiregistruoti pas gydytoją? Šioje mokymų programoje sužinosite kaip kiekvienas iš mūsų gali naudotis valstybės institucijų teikiamomis įvairiomis paslaugomis, teikti prašymus, deklaracijas, užsakyti įvairias pažymas VMI, SODRA ir kituose portaluose neišeinant iš namų.
 
Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais. GRUPĖS SUFORMUOTOS
Balandžio 13–15 d. 10–12 val.
Balandžio 27–29 d. 10–12 val.
Kaip parengti dokumentus internete? Kaip teksto dokumentais dalytis su kitais interneto naudotojais? Kaip parodyti ekrano vaizdą kitiems internetu? Šioje programoje susipažinsite su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. Daug dėmesio bus skiriama tekstinių dokumentų rengimui internete, dalinimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis.
 
Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. GRUPĖ SUFORMUOTA
Balandžio 20–22 d. 14–16 val.
Norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kad galėtų efektyviai naudoti šiuolaikines skaitmenines technologijas kasdieninėje ir profesinėje veikloje. El. kalendoriai ir laiko planavimas. Saugus ir atsakingas bendravimas el. paštu. Skambinimas internetu. Kas yra internetinė tapatybė? Slaptažodžių kūrimas.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai. Registracijos forma >>>

Išsamius mokymų temų aprašymus rasite mokymai.vipt.lt

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected].

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo  ES logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.