Pavasarį pasitikime ne tik gerėdamiesi bundančia gamta, bet ir atnaujindami žinias bei tobulindami skaitmeninio raštingumo įgūdžius.

Vienai mokymų temai skirtos 6 valandos, jos išdėstomos per tris dienas. Pasirinkus mokymų temą, dalyvavimas būtinas visas temai skirtas dienas.

Kovo 8–10 d. 10–12 val.
Kovo 24–26 d. 10–12 val.
Sužinosite kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą. Susipažinsite su kitomis naudingomis paslaugomis.
 
Kovo 15–16 d. 10–13 val.
Supažindinama su pagrindinėmis skaičiuoklės galimybėmis, kurias galima pritaikyti asmeninėje ir profesinėje veikloje. Lentelių sudarymas ir formatavimas; duomenų įvedimas ir redagavimas; nesudėtingi skaičiavimai, rikiavimas; diagramų rengimas.
 
Kovo 23–25 d. 14–16 val.
Pagrindinės šios programos temos: atsakingas informacijos, nuotraukų ar vaizdo įrašų publikavimas internete, socialiniame tinkle, saugumo nustatymai;  nuotraukų,  dokumentų perkėlimas į skaitmeninį įrenginį naudojant programėles; internetinių paveikslėlių (nuotraukų) saugyklų naudojimas; pagrindiniai nuotraukų redagavimo veiksmai, nuotraukų koliažo kūrimas naudojant internetines nuotraukų redagavimo priemones; dalijimasis nuotraukomis ar albumais su kitais asmenimis internetu.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; gali dalyvauti tik iš anksto registruoti dalyviai. Registracijos forma >>>

Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu [email protected].

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo  ES logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.