Taip šauniai mokymosi atžvilgiu pradėję šiuos metus, kviečiame ir vasario mėnesį gilinti žinias!

Vienai mokymų temai skirtos 6 valandos, jos išdėstomos per tris dienas. Pasirinkus mokymų temą, dalyvavimas būtinas visas temai skirtas dienas.

Vasario 9–11 d. 10–12 val. GRUPĖ SUFORMUOTA!
Vasario  23–25 d. 10–12 val. GRUPĖ SUFORMUOTA!
Sužinosite kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą. Susipažinsite su kitomis naudingomis paslaugomis.
 
Skaičiuoklė darbui ir namams (MS Excel) GRUPĖ SUFORMUOTA!
Vasario 17–19 d. 10–12 val.
Supažindinama su pagrindinėmis skaičiuoklės galimybėmis, kurias galima pritaikyti asmeninėje ir profesinėje veikloje. Lentelių sudarymas ir formatavimas; duomenų įvedimas ir redagavimas; nesudėtingi skaičiavimai, rikiavimas; diagramų rengimas.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; gali dalyvauti tik iš anksto registruoti dalyviai.  Registracijos forma >>>

Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu [email protected].

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo ES logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.