Lapkričio 23-24 d. 10–13 val. „Būk aktyvus, unikalus ir verslus“.  GRUPĖ SUFORMUOTA.
Dalyviai susipažins su saugaus naršymo internete patarimais, paliekamais „pėdsakais“ skaitmeniniame įrenginyje ir sužinos kaip juos valdyti. Dalyviai mokysis kurti interneto svetainę ar tinklaraštį. Lektorius paaiškins kaip būti atsakingu e. visuomenės piliečiu.

Lapkričio 23, 25, 27 d. 14.30–16.30 val. „Skaičiuoklė darbui ir namams. GRUPĖ SUFORMUOTA.

Supažindinama su pagrindinėmis skaičiuoklės galimybėmis, kurias galima pritaikyti asmeninėje ir profesinėje veikloje. Lentelių sudarymas ir formatavimas; duomenų įvedimas ir redagavimas; nesudėtingi skaičiavimai, rikiavimas; diagramų rengimas.

Lapkričio  25, 27, 30 d. 14.30–16.30 val. Dokumentų kūrimas internete ir saugus dalijimasis. GRUPĖ SUFORMUOTA.

Šioje programoje susipažinsite su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. Daug dėmesio bus skiriama tekstinių dokumentų rengimui internete, dalinimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis.

Būtina registracija: el. paštu [email protected] arba telefonu (8 37) 32 42 54. Vietų skaičius ribotas.

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo ES logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.