EBSCO duomenų bazės leidėjai organizuoja internetinius seminarus, skirtus susipažinti su jų turimais resursais, ir pristato būdus, kaip galima juos tikslingai išnaudoti.

Seminarai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija. Kai prisiregistruosite naudodamiesi žemiau pateiktomis nuorodomis, į el. paštą gausite patvirtinimo laišką su prisijungimo prie sesijos instrukcijomis. Seminarau vyksta per WebEx įrankį.

 

Rekomenduojame registruotis į šiuos seminarus:

Data: liepos 16 d.
Laikas: 11.00 val.
Tema: „Mikro sesija“: Paieškos rezultatų išsaugojimas, tvarkymas ir dalijimasis (angl. Micro Session: Saving, managing and sharing search results). Mokymų metu bus demonstruojama, kaip galite dirbti su visateksčiais straipsniais ir bibliografiniais duomenimis. Sužinosite straipsnių atsisiuntimo, bibliografijų kūrimo ir bendradarbiavimo su tokiomis programomis kaip „Zotero“, „EndNote“ ir „Mendeley“ galimybes.
Registruotis

Data: liepos 22 d.
Laikas: 11.30 val.
Tema: Pagrindinė paieška „EBSCO host®“ platformoje (angl. Basic Search on the EBSCOhost® Platform). Sesijos metu bus pateikta daug paieškos pavyzdžių naudojantis pagrindiniu paieškos ekranu.
Registruotis
 
Data: liepos 23 d.
Laikas: 11.30 val
Tema: Išplėstinė paieška „EBSCO host®“ platformoje (angl. Advanced Search on the EBSCOhost® Platform). Seminaro metu bus parodyta, kaip atlikti išplėstinę paiešką naudojant EBSCOhost platformoje esančias funkcijas kartu su specialiaisiais ženklais.
Registruotis

Daugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes čia .

Dėmesio! Naudokitės prenumeruojamomis duomenų bazėmis ne bibliotekoje. Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma. Kontaktai pasiteirauti: tel. (8 37) 32 42 54, el. paštas eis@kvb.lt


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.