Kompiuterinis raštingumas ir pažintis su internetu (pradžiamokslis) GRUPĖ PILNA

Mokymuose susipažinsime su pagrindinėmis kompiuterio programomis ir jų paskirtimi, išmoksime kurti aplankus, dirbti su failais. Mokysimės parengti nesudėtingus MS Word dokumentus. Kalbėsime apie interneto teikiamus privalumus, atliksime paieškas interneto naršyklėse. Trumpai pakalbėsime apie socialinius tinklus, jų naudą, įvairovę. Susikursime Gmail paskyrą, siųsime vienas kitam elektroninius laiškus su priedais, bendrausime tiesioginio susirašinėjimo žinutėmis.

Spalio 18 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su Indre ir Ingrida kviečia į siuvimo dirbtuves. Per kelias valandas išmoksi naudotis siuvimo mašina ir žingsnis po žingsnio pasisiūsi maišelį pirkiniams, knygoms ar kompiuteriui.

Spalio mėnesį kviečiame atkreipti dėmesį į kritišką informacijos vertinimą.

Medijų ir informacinis raštingumas (MIRKT) – būtinosios kompetencijos (žinios, gebėjimai ir nuostatos), padedančios kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų informaciją ir atrinkti patikimos informacijos šaltinius.

こんにちは、

Esu Ieva, Vytauto Didžiojo universiteto Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbų studijų absolventė. Nuo rugsėjo kviečiu kartu leistis į beprotišką kelionę ir pradėti mokytis japonų kalbos pagrindų.

Ženkime į rudenį atnaujindami bei pagilindami kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.