Savaitės knyga Peter Swanson „Aštuonios tobulos žmogžudystės“

„Knygos prilygsta keliavimui laiku. Tikri skaitytojai tą žino. Bet knygos ne tik perkelia tave laiku atgal, į laiką, kada jos buvo parašytos; jos gali tave perkelti į geresnio tavęs versiją.“

8 žmogžudystės – 8 knygos. Kaip jaustis, kai žudikas naudojasi tavo sudarytu detektyvų sąrašu, kad įvykdytų tobulas žmogžudystes?

Malkolmas Keršou – nedidelio detektyvų žanro knygyno „Seni velniai“ savininkas. Prieš keletą metų pradėjęs dirbti, Malkomas sudarė „Aštuonių tobulų žmogžudysčių sąrašą“, į kurį pateko, jo manymu, tobuliausios ir neišaiškintos bylos. Po kelerių metų į knygyno duris pasibeldžia FTB agentė ir kreipiasi į Malkomą dėl sąrašo, kurį jis pats jau buvo užmiršęs. Pasak agentės, kažkas, naudodamasis tuo sąrašu, žudo žmones. Nors jis ir nėra įtariamasis, tačiau netrukus vyras supranta, jog jis susijęs su žmogžudystėmis labiau nei galvojo.

„Aštuonios tobulos žmogžudystės“ – detektyvas, įtraukiantis nuo pat pradžių, priverčiantis spėlioti, kas yra tikrasis žudikas. Knygoje kalbama apie tokius detektyvus, kaip Agathos Christie „Žmogžudystės ABC“, Donnos Tartt „Slapta istorija“ ir kitus. Tad įspėjame skaitytojus, jog gali būti atskleisti šių knygų siužetai.

Peteris Swansonas – net 8 bestselerių autorius, jo knygos verčiamos į daugybę pasaulio kalbų. Garsiausi jo kūriniai – romanai „Neverti gyventi“ (laimėjęs Naujosios Anglijos draugijos apdovanojimą) ir „Visos jos baimės“ (JAV Nacionalinio visuomeninio radijo išrinktas geriausia metų knyga).

Knygą galite užsisakyti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.