Savaitės Knyga William Kent Krueger „Maloningoji žemė“

William Kent Krueger „Maloningoji žemė“ – The New York Times bestseleris, įtraukianti knyga apie draugystę ir jos išbandymus, apie svarbiausias žmonių vertybes – šeimą, meilę ir bendrystę. Nors pagrindiniai veikėjai knygoje yra vaikai ir paaugliai, tačiau paliečiamos temos itin aktualios kiekvienam žmogui. Veikėjų patiriami jausmai, emocijos ir nuotykiai nuo pat pirmųjų knygos skyrių skatina juos pamilti, pajausti artumą ir už juos jaudintis. Jų paveikslas aiškiai iškyla vaizduotėje ir rodosi visai nesunku patikėti, kad jie iš tiesų egzistuoja.

Pasakojimo veiksmas prasideda 1932-aisiais metais, kai keturi suaugusiųjų nuskriausti vaikai pabėga iš indėnų internato, kuriame buvo išnaudojami ir engiami. Keliaudami kartu su knygos herojais esame supažindinami su tuometinio laikotarpio kontekstu, o kelionėje sutinkame itin įdomių ir unikalių tuometinės Amerikos personažų. Šioje istorijoje patenkame į nepaprastą kelionę ieškant geresnio rytojaus ir viltį atrasti tai, kas žmogui yra svarbiausia.

Tai labai gražus pasakojimas apie nuoširdžią bendrystę, namų ir šeimos ilgesį, ir tikrąsias žmogaus vertybes. Rekomenduojame, jei pasiilgote nuotykių ir jaučiate nostalgiją vaikystės knygoms.

Knygą iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė.

„Mūsų akys regi labai miglotai, o protą lengva sutrigdyti. Kur kas geriau, manau, būti kaip vaikams ir atsiverti kiekvienai nuostabiai galimybei, nes viskas yra kaip tik taip, kaip mūsų širdys nujaučia.“

William Kent Krueger – JAV romanistas ir detektyvų autorius, apdovanotas daugeliu literatūros premijų. 2019 m. lietuviškai išleistas jo romanas „Kasdienė malonė", sulaukė didelio susidomėjimo, o naujausias jo kūrinys „Maloningoji žemė" sužavėjo ir kritikus, ir skaitytojus.

Užsisakyti knygą galite čia

Malonaus ir praturtinančio skaitymo!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.