Romanas, vieną po kito renkantis įvairius skaitytojų įvertinimus bei apdovanojimus: 2020 m. knyga gavo Goodreads Choice Awards ir surinko daugiausiai balsų Lovelybooks pramoginės literatūros kategorijoje. Sakoma, kad romanas „Vidurnakčio biblioteka“ – knyga, turinti galią pakeisti gyvenimą.

Ar dažnai galvojate, kas būtų, jeigu?

Matt Haig „Vidurnakčio biblioteka“ – išskirtinė knyga, verčianti patyrinėti ne tik pagrindinės veikėjos Noros, bet kartu ir savo gyvenimą. Knygoje gausu daugybės emocijų ir gilių minčių, ji intriguoja ir žavi humoru.

Tai istorija apie tai, kas gyvenime iš tiesų svarbu. Vieta tarp gyvenimo ir mirties vaizduojama kaip biblioteka – imdamas naują knygą gyveni kitą gyvenimą. Nusivylimo iškankinta Nora patenka į paslaptingą biblioteką tarp gyvenimo ir mirties. Joje esančiose knygose glūdi visa tai, ką galėjai nugyventi, jei būtum pasirinkęs kitaip.

„Kaip ir rašoma knygoje apie gyvenimą, kad nereikia jo suprasti, o tiesiog jį gyventi, taip ir su šia knyga – reikia tiesiog ją perskaityt ir pasidžiaugti, kad gyvename patį geriausią savos kelionės variantą“ – kalba knygos skaitytojai.
Noros tobulo gyvenimo paieškos verčia susimąstyti apie savo jau nueitą gyvenimo kelią ir padarytus sprendimus. Tai knyga – dovana, paliečianti ir suteikianti naują perspektyvą. Kas, jeigu galėtum sužinoti, kur vienas ar kitas tavo priimtas ar nepriimtas sprendimas būtų viską pakeitęs? Ar naujas gyvenimas būtų geresnis ar blogesnis už dabartinį?

Matt Haig (g. 1975) – Didžiosios Britanijos rašytojas ir žurnalistas, daugybės bestselerių autorius, mėgstamas viso pasaulio skaitytojų. Jo knygos patraukia empatija, šiluma, gebėjimu iš pažiūros paprasta istorija perteikti gilią išmintį, padedančia ištverti dvasines negalias ir krizes. Naujausią romaną „Vidurnakčio biblioteka“ ketinama perkelti į didžiuosius ekranus.

„Noriu pasakyti, kad būtų kur kas lengviau, jei suprastume, kad nėra tokio gyvenimo, kuris apsaugotų mus nuo liūdesio. Kad liūdesys iš esmės yra neatsiejama laimės audinio dalis. Nėra vieno be kito. Suprantama, jų atseikima skirtingai, ir skonis vis kitoks.“

Knygą galite užsisakyti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.