Maloniai kviečiame registruotis į EBSCO duomenų bazės leidėjų organizuojamus internetinius seminarus, kuriuose sužinosite, kaip naudotis naudingomis EBSCOhost paieškos funkcijomis, el. knygomis. Taip pat bus apžvelgiami medicinos mokslų ir kiti ištekliai.

Seminarai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

 

 

 

 

Mikro sesija: Paieškos būdų taikymas EBSCOhost platformoje (30 minučių)
Data: kovo 4 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 14 val.
REGISTRUOTIS
Internetinio seminaro metu sužinosite, kaip naudotis paieškos būdais, esančiais EBSCOhost platformoje, kaip pasiekti tikslesnių ir aktualesnių rezultatų derinti paieškos būdą su išplėstinėmis funkcijomis, kaip pritaikyti paieškos filtrus.

Licencijuojamų EBSCO duomenų bazės apžvalga Latvijoje ir Lietuvoje (60 minučių)
Data: kovo 10 d. (trečiadienis)
Laikas: 11.30 val. 
REGISTRUOTIS
Sesijos metu bus apžvelgtos EBSCO duomenų bazės, kurios prieinamos pagal nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje. Bus apžvelgiamos Open Dissertations, Academic Search Complete ir Business Source Complete duomenų bazės, kurios yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje.

EBSCO el. knygų naudojimas (45 minutės)
Data: kovo 16 d. (antradienis)
Laikas: 12.30 val.
REGISTRUOTIS
Praktiniai mokymai, kurių metu sužinosite kaip naudotis EBSCO el. knygomis, kaip atsisiųsti visatekstes el. knygas, išsisaugoti jų skyrius bei skaityti jas išmaniuosiuose įrenginiuose.

EBSCO ištekliai medicinos studijoms (60 minučių)
Data: kovo 26 d. (penktadienis)
Laikas: 11.30 val.
REGISTRUOTIS
Sesijos metu bus apžvelgti svarbiausi EBSCO ištekliai, susiję su sveikatos mokslais, pristatyti praktiški paieškos patarimai.

Registruokitės ir dalyvaukite!

Primename, kaip suteikiami slaptažodžiai naudotis duomenų baze EBSCO nuotolyje esantiems KAVB vartotojams – kreipkitės el. paštu [email protected]. Nurodykite savo vardą, pavardę bei LIBIS skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.