Maloniai kviečiame dalyvauti EBSCO organizuojamuose internetiniuose seminaruose (anglų kalba), kuriuose sužinosite apie EBSCO platformos teikiamas galimybes. Mokymų metu bus apžvelgiami ištekliai,  kaip naudotis EBSCOhost platforma, kaip naudojantis duomenų baze pagerinti užsienio kalbos įgūdžius.

EBSCOhost platforma pradedantiesiems (EBSCOhost platform for beginners)
Mokymų aprašymas: seminaro metu bus pristatomos „EBSCOhost“ platformos funkcijos, kaip prisijungti prie platformos, kokius išteklius ten rasti, kaip atlikti paiešką, kaip apriboti ir išplėsti rezultatus, kaip skaityti ir atsisiųsti straipsnius. Pateiksime pagrindinės ir išplėstinės paieškos pavyzdžius.
Data: 2021 m. vasario 9 d., (antradienis)
Laikas: 15.00–15.45
REGISTRACIJA
 
Kaip naudojantis EBSCOhost platforma pagerinti savo užsienio kalbos įgūdžius? (How to use the EBSCOhost platform to improve foreign language skills?)
Mokymų aprašymas: EBSCOhost platformoje rasite daugybę publikacijų įvairiomis kalbomis: anglų, vokiečių, rusų, portugalų, prancūzų ir kt. kalbomis. Duomenų bazės galimybės leidžia ne tik straipsnius atsisiųsti, klausytis ar išsiversti, bet ir tuo pačiu pagerinti užsienio kalbos įgūdžius ir žinias. Šio seminaro metu apžvelgsime įdomias platformos funkcijas, kurios leidžia geriau susipažinti su kalba ir išplėsti savo žodyną.
Data: 2021 m. vasario 25 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 13.30–14.15
REGISTRACIJA

Kviečiame registruotis ir primename, kaip suteikiami slaptažodžiai naudotis duomenų baze EBSCO nuotolyje esantiems KAVB vartotojams – kreipkitės el. paštu [email protected]. Nurodykite savo vardą, pavardę bei LIBIS skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.