Spalio mėnesį kviečiame jungtis prie EBSCO duomenų bazės virtualių mokymų. Mokymuose sužinosite apie EBSCO duomenų bazės produktus ir paslaugas, kurie gali būti naudingi ne tik studentams, tyrėjams, bei bibliotekų specialistams, bet ir visiems besidomintiesiems ir besinaudojantiesiems naujausia, patikima informacija.

Kviečiame skaityti Kauno apskrities viešosios bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės „EBSCO Publishing“ elektronines knygas medijų ir informacinio raštingumo tematika.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos vartotojams nuo šių metų suteikiama nemokama prieiga prie Lietuvos standartizacijos departamento rengiamų daugiau kaip 60 tūkstančių standartų ir kitų leidinių lietuvių, anglų, prancūzų kalbomis. Standartuose – naujausia informacija apie tarptautinę organizacijų praktiką, inovacijas verslo ir viešajame sektoriuose, užtikrinančias aukštus kokybės ir saugos reikalavimus, gerąją kitų šalių patirtį.

Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA sukurta lietuviškos muzikos platforma „Pakartot.lt“ suteikia galimybę legaliai klausytis lietuviškos muzikos ir paremti jos kūrėjus. Platformoje savo muzika dalijasi ir patyrę, ir jauni muzikos kūrėjai. Tarp sukurtų grojaraščių galite rasti populiariausios muzikos topus, specialioms progoms sukurtus grojaraščius ir susipažinti su skirtingų laikotarpių lietuviška muzika.

2020-aisiais atšventusi veiklos šimtmetį, nepriklausoma naujienų agentūra ELTA šiandien ir toliau sėkmingai praneša svarbiausius šalies įvykius realiuoju laiku. Tai vienintelė nepriklausoma nacionalinė naujienų agentūra Lietuvoje.

Kviečiame naudotis laikina prieiga prie „Oxford University Press“ el. enciklopedijų ir vadovėlių.

Kauno apskrities viešajai bibliotekai iki kitų metų balandžio mėnesio pabaigos suteikta laikina prieiga prie „Oxford University Press“ leidyklos duomenų bazių „Oxford Handbooks Online“ ir „Oxford Research Encyclopedias“. Šios duomenų bazės skirtos tyrėjams ir studentams, jose pateikiamos viso teksto įvairių mokslinių tyrimų sričių elektroninių knygų ir straipsnių kolekcijos, naujausia tam tikros srities idėjų ir tyrimų apžvalga.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.