Kauno apskrities viešoji biblioteka „Kultūros“ kavinės (K. Donelaičio g. 16) erdvėse toliau organizuoja parodų ciklo „Vasaros galerija“ renginius ir kviečia meno entuziastus apsilankyti vienos dienos parodose.

Birželio 17  d. 13–20 val. bus eksponuojama Deimantės Zaicevaitės eskizų paroda intriguojančiu pavadinimu „Ką matai, kai į mane žiūri?“.

D. Zaicevaitė po psichologijos bakalauro studijų išvyko gyventi į Aziją ir tęsia Žmogiškųjų išteklių magistro studijas. „Turbūt viskas prasidėjo, kai gyvenau Vietname. Pradėjau domėtis fotografija, tada pradėjau dažniau piešti, vieną dieną kilo mintis, kad būtų įdomu piešti afrikietiškas „tribal“ kaukes, turbūt nuo to viskas ir išsirutuliojo. Paskui sekė savarankiškos logotipų kūrimo pamokos, piešimas ant drabužių, kol galų gale supratau, kad ,,digital“ piešiniuose man trūksta „kreivos linijos“. Todėl pradėjau piešti tik ranka, paskui vektorizuojant su programa, minimaliai papildant, kad įgautų tekstūros. Draugo paskatinta pradėjau dalytis savo piešiniais Instagram paskyroje bei sugalvojau iššūkį – 100 piešinių per 100 dienų; jo neįvykdžiau, bet jau turiu daug piešinių ir tikiuosi, kad ateityje jų bus dar daugiau. Apskritai, kurdama naudoju tik pieštuką, trintuką, liniuotę (rėmams) ir skirtingų matmenų žymeklius. Taigi galiu teigti, jog piešimas – mano mėgstamiausia veikla. Nelabai mėgstu spalvų arba nežinau, kaip tinkamai jas naudoti, naudoju jas tik  norėdama pagyvinti iliustraciją, dažniausiai piešiu dangaus kūnus, detalius linijinius „printus“, moters kūno formas, abstrakcijas arba kas šauna į galvą“, – taip apie savo kūrybą pasakoja Deimantė.

Parodos lankytojai galės pabendrauti su autore, užduoti jai klausimų apie kūrybą ir parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kūrėjus, norinčius eksponuoti savo darbus „Vasaros galerijoje“, kviečiame rašyti mums renginiai@kvb.lt ir atsiųsti savo darbų pavyzdžių. Susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl parodos eksponavimo.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.