Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama „Vasaros galerija“ kelia sparnus ir žengia laukan į kavinę „Kultūra“ (K. Donelaičio g. 16)! Vasarą meno mylėtojus kviesime apsilankyti jaunųjų kūrėjų (ir ne tik) vienos dienos parodose.

Pirmoji paroda jau birželio 10 d. 12–20 val. Rasos Vaitkevičiūtės fotografijos darbų parodos „Mano perspektyva“ idėja – užfiksuoti pokyčius kasdienybėje ir atskleisti jos dinamiką, atverti žvilgsnį į gilesnius kasdienio patyrimo klodus.

„Kiekvieną dieną mes augame, klestime, keičiamės ir darome įtaką viskam, kas mus supa. Kiekvieną dieną atrodo, kad niekas nesikeičia, bet tai tik iliuzija. Kiekvieną dieną mes keičiame aplinkinį pasaulį, nes viskas šiame pasaulyje susijungia į vienumą. Mes visi gyvename savo realybėje, kurią kiekvienas suvokia skirtingai. Pamatyk pasaulį mano objektyvo akimi – tai žvilgsnis į prabėgančią vizualinę laimę.“ – sako R. Vaitkevičiūtė.

Vakare parodos lankytojai galės pabendrauti su autore, užduoti jai klausimų apie kūrybą ir parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kūrėjus, norinčius eksponuoti savo darbus „Vasaros galerijoje“, kviečiame rašyti mums renginiai@kvb.lt ir atsiųsti savo darbų pavyzdžių. Susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl parodos eksponavimo.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.