Brolių ir sesių santykiai iš tiesų ypatingi. Tėvai, bendraudami su savo atžalomis, neretai išgirsta daug spontaniško juoko kalbant apie vaikų bendrai įvykdytas išdaigas, nepasitenkinimo šėlionėms peržengus vienas kito ribas, pastebi pavydo ir nerimo apraiškų dėl artimųjų išskirtinio dėmesio bei meilės.

Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka birželio 22 d. 16 val. kviečia į nuotolinę paskaitą, kurios metu aptarsime:
- vaiko raidos ir tėvų įtaką tarpusavio bendravimui ir mokymuisi bendradarbiauti su kitais;
- kada ir kaip tėvams įsitraukti į vaikų tarpusavio nesutarimus;
- kaip padėti vaikams spręsti tarpusavio konfliktus;
- kaip stiprinti vaikų tarpusavio ryšį.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija >>>

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių prisijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

Paskaitą skaitys psichologė Indrė Marcinkevičienė. Lektorė yra baigusi Vaikų ir paauglių  psichodinaminės psichoterapijos studijų bazinio lygio programą, turinti 12 metų patirtį dirbant su vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, 8 metais iš jų – vedant tėvystės grupes tėvams, taip pat 10 metų dirbanti su Vaikų emocinės išraiškos kontrolės programa, daugiau kaip 8 metus skaitanti įvairius seminarus specialistams ir visuomenei.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.