Prasmingą, naudingą, kokybišką laisvalaikį 10–15 metų vaikams ir paaugliams siūlo Panevėžio, Klaipėdos, Kauno apskričių bibliotekos. Startavo „Draugoteka“ – nemokama nauja, inovatyvi mobilioji programėlė, pritaikyta „Android“ ir iOS operacinių sistemų mobiliesiems įrenginiams.

Tarpbibliotekinis abonementas (TBA) – bibliotekų bendradarbiavimo forma, kai viena biblioteka skolina dokumentus kitai bibliotekai arba pateikia jų fragmentų kopijas. Neradęs reikiamo leidinio savo bibliotekoje, vartotojas gali užsisakyti leidinius arba straipsnių kopijas iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos fondų. Ši paslauga visuomenei teikiama jau ne vienerius metus, o nuo 2022 metų spalio 1 d. norimą knygą ar leidinį iš kitos bibliotekos galima užsisakyti NEMOKAMAI.

1991 metais sausio 13-ąją stipri ir vieninga tauta drąsiai stojo ginti Lietuvos nepriklausomybę. Jau 32-ąjį kartą prisimename žmones ir įvykius, dėl kurių esame laisvi!

2022-ieji Kauno apskrities viešajai bibliotekai buvo turiningi ir darbingi metai, todėl jiems artėjant link pabaigos norime apžvelgti KAVB įdomiausias veiklas ir projektus.

Sakoma, kad iki Naujųjų metų reikia susitaikyti su visais, susitvarkyti ir grąžinti skolas. Ar jau suspėjote atlikti šiuos darbus?

Informuojame, kad nuo 2023 metų sausio 16 d. už laiku negrąžintus leidinius bus skaičiuojami delspinigiai. Delspinigių dydis – 0,03 Eur už vieną leidinį per vieną bibliotekos darbo dieną.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.