Nuo birželio 17 dienos Kauno apskrities viešoji biblioteka teikia paslaugas vadovaudamasi „Naudojimosi Kauno apskrities viešąja biblioteka taisyklėmis“ bei laikantis rekomenduojamų saugumo reikalavimų. Galima lankytis skaityklose, renginiuose, mokymuose, edukacijose, naudotis interneto prieiga, spausdinimo ir skenavimo paslaugomis.

Leidinių išdavimas ir grąžinimas

Leidiniai išduodami įprasta tvarka – skaityklose. Paskolintus leidinius skaitytojai gali grąžinti į bibliotekos padalinį, iš kurio leidinys paskolintas, arba savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo).

Delspinigiai pasibaigus karantinui skaičiuojami įprasta tvarka.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:
K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

Kitos paslaugos

Bibliotekoje galima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais. Taip pat lankytojai gali naudotis savo asmeniniais kompiuteriais ir nemokamu belaidžio interneto ryšiu.

Skaityklose ir / ar aptarnavimo vietose vartotojams teikiamos konsultacijos, dokumentų fragmentų skenavimas ir kopijavimas.

Saugumo rekomendacijos

Atvykus į biblioteką rekomenduojama laikytis saugaus 1 metro atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo etiketo.

Lankytojai, kurie turi akivaizdžių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami.

Bibliotekos darbo laikas vasaros metu

Radastų g. 2: I-V 11.00–19.00
K. Donelaičio g. 8 ir K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2: I-V 10.00–18.00

Bibliotekoje numatomos 15 min. dezinfekavimo pertraukos, kurių metu skaitytojai neaptarnaujami.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.