Dailės paroda „Atgimimas“ turi senas tradicijas Kauno kultūros gyvenime. Nuo 1996 m. dailininkų klubų „Meno sparnai“ ir „Sfinksas“ rengiama paroda įprasmina mūsų valstybei, žmogaus laisvei gyventi ir kurti svarbias datas: Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją.

Parodą galima įvardyti kaip reiškinį, miesto dailininkų kūrybos apžvalgą, kuriai būdinga eklektika, darbų gausybė. Juk savo kūrinius čia eksponuoti atneša visa Kauno dailininkų bendruomenė ir laikosi vienintelio profesionalumo kriterijaus. Per 23-ejus parodos gyvavimo metus buvo eksponuota daugiau nei 3000 dailininkų darbų.

Šiais metais bibliotekoje ir „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmuose lankytojų dėmesiui pristatoma apie 200 tapybos, grafikos, keramikos, tekstilės, skulptūros ir autorine technika sukurtų dailės darbų. Tematika ir žanras – kuo įvairiausi ir netikėčiausi.

Kviečiame apžiūrėti kūrinių ir būtinai – į šventinį renginį kovo 8 d. 16.30 val. Apdovanosime geriausiuosius, klausysimės Kauno technologijos universiteto pučiamųjų grupės „The BrassBees“ improvizacijų, smagiai pabendrausime.

Paroda veikia vasario 15–kovo 15 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ir „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.
Įėjimas nemokamas!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.