Vasario 22-25 d. Vilniaus knygų mugė ir vėl kviečia susitikti leidėjus, autorius ir skaitytojus. Tai vienas reikšmingiausių kultūros renginių Lietuvoje ir didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Šių metų mugės tema – SKAITAU LIETUVĄ – SKAITAU PASAULĮ. 

Vilniaus knygų mugėje, kaip ir kasmet, įsikurs BIBLIOTEKŲ ERDVĖ, kurioje kviečiame susitikti ir drauge su mumis įsitraukti į kvapų bei knygų pasaulį, išbandyti edukacinius žaidimus ir kitas žaismingas veiklas.

Mūsų programoje: 

Kvepiančių knygų salonas
Koks kvapas slepiasi M. Prousto kūriniuose? Kaip kvepia T. Shaho „Kalifo rūmų“ menės? Kodėl toks svaigus moters bučinio aromatas P. Coelho „Alchemike“? Atsakymus rasti padės intriguojanti, skaityti, diskutuoti, per kvapo prizmę knygą pažinti kviečianti knygų ir jų kvapų ekspozicija.

Edukacinis žaidimas „Knygos kodas“
Bibliotekų erdvės lankytojai bus kviečiami išbandyti Knygos kodą – edukacinį žaidimą apie literatūrą. Jį sudaro 7 užduotys, parengtos pagal žymiausių Lietuvos ir pasaulio autorių kūrinius. Užduotys pareikalaus klasikinės ir naujausios pasaulio literatūros išmanymo – reikės atpažinti autorius, žanrus, epochas, rūšis, stilius, kūrinius iš pateiktų citatų, gerokai pasukti galvą ir prisiminti tai, ko mokė (ar nemokė) mokykloje!

Interaktyvus terminalas „Kauno bažnyčios: miesto tapatumo kodas“
KAVB sukurtame interaktyviame terminale „Kauno bažnyčios: miesto tapatumo kodas“ – devyni intriguojantys vaizdo pasakojimai apie miesto bažnyčias. Juos pasakoja įvairių Lietuvos laikotarpių įgarsinti personažai: nuo istorinių asmenybių, dvasininkų iki šių laikų repuojančio jaunimo! Taip pat terminale siūloma virtuali viktorina: kviečiama atsakyti į 3 klausimus ir tapti išmaniuoju Kauno bažnyčių istorijos, architektūros ir meno žinovu.
IŠGIRSK devynis pasakojimus apie tai, kas buvo ar galėjo būti, PAŽIŪRĖK trumpus filmukus apie kiekvieną šventovę, PASITIKRINK žinias.

Renginys:
Vasario 23 d. 16 val. Konferencijų salėje 3.1. Devyni išmanieji pasakojimai apie Kauno bažnyčias. Dalyvauja Rimantė Tamoliūnienė, Lionginas Virbalas, Rasa Varsackytė.


Daugiau apie mugę: https://www.vilniausknygumuge.lt/

Iki susitikimo Vilniaus knygų mugėje!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.