Mes esam tokie, kokie esam
Su savo galia ir negalia!

Šiais dainos žodžiais pristatome vaizdo klipą „Esame“. Jis sumanytas siekiant pranešti, kad biblioteka – visiems atvira ir draugiška erdvė, o ten dirbantys žmonės pasirengę padėti kiekvienam, siekiančiam pažinimo ir socialinės bendrystės.

Kartu su Kauno „Arkos“ bendruomene, vienijančia žmones su negalia, sukurtas vaizdo klipas „Esame“ pasakoja apie pagrindinį herojų Marijų ir jo draugus, užsukusius į biblioteką ne tik pasisemti žinių, bet ir pabūti kartu, pabendrauti, sutikti naujų draugų, šio to išmokti ar atrasti. Labai džiaugiamės, kad kuriant šį klipą užsimezgė draugystė su pačia bendruomene, jos bičiuliais, darbuotojais ir savanoriais, kurių patirtis ir geranoriški patarimai įkvepia ir padeda suprasti žmonių su negalia poreikius.

Kauno apskrities viešoji biblioteka šiais metais surengė jau ne vieną edukacinį užsiėmimą žmonėms su negalia, pradėjo į gestų kalbą versti kultūros renginius, stengėsi pritaikyti esamas paslaugas ir sukurti naujų.

 
Vaizdo klipas buvo sukurtas naudojant priemonių „Aprūpinti bibliotekas socialinės bei informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga bei priemonėmis“ lėšas.

Kūrybinė grupė: Kauno apskrities viešoji biblioteka, režisierius Ridas Beržauskas („Video Ridas“), merginų šokių trupė „Flash Dance“, Kauno „Arkos“ bendruomenė. Dainos žodžius kūrė Rimantė Tamoliūnienė, muziką – kompozitorius Deividas Gnedinas, dainą atliko Agnė Sunklodaitė ir Mindaugas Ancevičius.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.