Goethe`s institutas Lietuvoje kviečia visus mėgstančius fotografuoti ir besidominčius Lietuvos istorija bei jos įtaka dabarčiai dalyvauti fotografijų konkurse „Reformacija šiandien“.

APIE KĄ ŠIS KONKURSAS

Goethe´s institutas naujuoju fotografijų konkursu nori prisidėti prie Reformacijos 500 metų jubiliejaus minėjimo. Kviečiame Jus perkelti Reformacijos pėdsakus ir šių dienų gyvenimo motyvus į nuotraukas. Savo nuotraukomis parodykite, kaip Jūs matote Reformacijos paveldą Lietuvoje: bažnyčias, knygas, kapines, mokyklas. Domina ir šiandieninis Reformacijos bendruomenių gyvenimas, jų kasdienybė, jų šventės ir žmonės. Kartu su nuotraukomis atsiųskite ir trumpą tekstą (iki 500 ženklų) – trumpą istoriją arba komentarą.    
 
KĄ GALIMA LAIMĖTI

Bus skiriami tokie prizai: 

– 150 eurų vertės čekis, skirtas apsipirkti elektronikos prekybos tinkle „Topo centras“.
– 100 eurų vertės čekis, skirtas apsipirkti elektronikos prekybos tinkle „Topo centras“.
– Pietų Afrikos fotografo Stano Engelbrechto nuotraukų rinkinys su vokiškomis istorijomis ir valgio gaminimo receptais „Das is(s)t Deutschland“ („Tai yra / tai valgo Vokietija“).
 
KAIP DALYVAUTI
 
Iki 2017 m. rugsėjo 15 d. Jūs turite galimybę užfiksuoti Reformacijos pėdsakus ir dabartį Lietuvoje, atskleisdami savo asmeninį požiūrį į šį reiškinį bei atsiųsti savo horizontalias nuotraukas (mažiausiai 1500 px pločio) ir trumpus tekstus lietuvių arba vokiečių kalbomis. Atranką atliks komisija: atrinktos nuotraukos bus skelbiamos Goethe`s instituto interneto svetainėje, o trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais. 

KUR SIŲSTI

Savo nuotraukas ir tekstus galėsite įkelti į paruoštą anketą adresu: www.goethe.de/lietuva/reformacija 

Daugiau informacijos rasite www.goethe.de/lietuva/reformacija.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.