Kauno apskrities viešosios bibliotekos Periodikos skaitykla pasipildė naujais leidiniais.

Atvirame skaityklos fonde rasite daugumą šių metų žurnalų ir miestų bei rajonų laikraščių. Saugyklos fonde yra daugiau negu 3,3 tūkst. pavadinimų laikraščių ir žurnalų. Tai nuo 1946 m. Lietuvoje leidžiami periodiniai leidiniai bei bibliotekos prenumeruojami užsienio šalių leidiniai.

  Aušros alėja – Šiaulių apskrities viešosios bibliotekos leidinys, supažindinantis skaitytojus su vykusiais renginiais, įgyvendintais kultūriniais projektais ir kitomis naujovėmis renovuotoje bibliotekoje.
  Renkuosi sveikatą – žurnale gausu informacijos apie sveiką mitybą, sveiką gyvenseną. Skaitydami leidinį rasite sveikatinimo renginių kalendorių, kelionių, receptų ir interviu su žinomais žmonėmis, kurie skleidžia pozityvumą ir pasirinkę šį gyvenimo būdą yra laimingi.
  Journal of Meaturements in Engineering – ketvirtinis žurnalas fizikams anglų kalba.
Inkstų ir širdies kraujagyslių ligos – žurnalo „Internistas“ priedas, skirtas specialistams apie inkstų ir širdies ligų gydymą.
Valgutis – žurnalas tėvams, besirūpinantiems vaikų mityba: nuo receptų iki atsakymų į klausimą, kas bendro tarp elgesio ir maisto!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.