Susitikime Knygų mugėje!

Vasario 23–26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė 23-oji Vilniaus knygų mugė. Šiemet jos tema – „700 eilučių laisvei“.

Kaip ir kasmet, į mugės veiklas įsitrauks ir Kauno apskrities viešoji biblioteka. Bibliotekų erdvėje lankytojų lauks net 6 edukaciniai užsiėmimai.

Vasario 23 d., ketvirtadienis

11–14 VAL. KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „ATVIRUKAS LAISVEI“

Kviečiame kurti šmaikščius, netikėtus muzikinius atvirukus laisvei ir už laisvę. Tai padaryti bus paprasta, o rezultatas pradžiugins ir pačius mažiausius dalyvius.

Vasario 25 d., penktadienis

11–14 VAL. PIRŠTUKINIŲ LĖLIŲ SIUVIMO DIRBTUVĖS
Kviečiame pasisiūti mylimiausią knygos personažą – pirštukinę lėlę.

12–14 VAL. KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS „LITERATŪRINIS SUVENYRAS“
Šiek tiek meno, šiek tiek literatūros ir daug fantazijos – štai ko prireiks šiame užsiėmime visai šeimai. Iš įvairiausių medžiagų ir daiktelių gaminsime literatūrinius suvenyrus.

14–17 VAL. VIRTUALUS ŽAIDIMAS „KNYGOS KELIAS“
Naudodami planšetinius kompiuterius išbandysime du knygos radimosi kelius – gaminsime rankraštinę ir spausdintą knygą. Žaidėjai virtualiai rašys arba spausdins tekstą, gamins rašalą, pieš inicialus, pjaustys ir lankstys pergamentą, siūs ir puoš knygą, o gal įrašys prakeikimą, atbaidantį vagis. Pasigaminę virtualią knygą, žaidėjai galės išbandyti vieną iš knygos gaminimo etapų – su tušu ir plunksna nupiešti inicialą.

Vasario 26 d., šeštadienis

11–15 VAL. EKSPOZICIJA „LITERATŪRINIS POJŪČIŲ SALONAS“
Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su VšĮ „Pojūčių teatras“ kviečia rasti sąsajų tarp literatūros ir pojūčių interaktyvioje ekspozicijoje – Literatūriniame pojūčių salone. Jūsų lauks knygos, kurių siužetą padės atskleisti pojūčius žadinančios priemonės ir objektai. Tai skaityti, diskutuoti, pažinti literatūros kūrinį per kvapą, skonį ar garsą kviečianti pojūčių ekspozicija.

15–17 VAL. EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „ĮAMŽINK AKIMIRKAS KŪRYBIŠKAI“
Edukacijos dalyviai ugdys kūrybiškumą, mokysis kompozicijos taisyklių, spalvų teorijos, įvairių dekoravimo (skrebinimo) technikų, o įgytas žinias pritaikys dekoruodami atvirukus ar šeimos albumus.

Visą mugės informaciją ir renginių programą rasite čia.

Iki susitikimo Vilniaus knygų mugėje!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.