Gražiausios Kauno vietos žiemą. Advento kalendorius. Gruodžio 15-oji

Snaigėmis pasipuošę medžiai, mirgančios lemputės ir kalnai sniego už lango kuria tikrą žiemos pasaką. Turbūt dauguma žmonių turi ypatingą vietą, kurią sieja su artėjančiomis šventėmis. Šiandien dalijamės keliomis gražiausiomis Kauno vietomis, kurias galite aplankyti su savo šeima ir artimaisiais.

Laisvės alėja

Be abejonės, Laisvės alėja yra viena labiausiai išpuoštų Kauno miesto gatvių. Kavinės ir parduotuvės vienos už kitas gražiau langus apkarstė žaisliukais, lemputėmis bei eglių šakomis. Ypač patariame pasivaikščioti Laisvės alėja vakare, kai ryškiausiai matosi visos žybsinčios lemputės. Prie Soboro pasukę link K. Donelaičio gatvės galite aplankyti ir mus. Lauksime Jūsų su garuojančia arbata ir įdomiu skaitiniu.

Rotušės aikštė

Po Kauno miesto eglutės įžiebimo Rotušės aikštė tapo dar populiaresnė kauniečių ir miesto svečių susibūrimo vieta. Aplink ne tik rasite daugybę kavinių, kur galėsite išgerti puodelį arbatos ir pavalgyti, bet ir turėsite galimybę apsilankyti kalėdinėse dirbtuvėlėse bei parašyti laišką Kalėdų pašte. Čia skambanti muzika ir jaukūs aplinkinių pašnekesiai nuteiks padės kiekvienam pajusti Kalėdų dvasią.

Santakos parkas

Aplankę Rotušės aikštę ir nusifotografavę prie eglutės, nebėkite iš senamiesčio. Galite pasivaikščioti jaukiai apšviestomis senamiesčio gatvėmis ir žibančių eglučių apsupti pasijusti lyg miške. Jeigu ieškote vietos, kur šiek tiek mažiau žmonių, galite pasivaikščioti kalėdiškomis lemputėmis papuoštame Santakos parke. Jūsų vaikai čia taip pat ras daug džiaugsmo čiuožinėdami nuo kalnų.

Miškas

Jeigu norite šiek tiek pabėgti nuo miesto šurmulio, galite savaitgalį su šeima aplankyti kurį nors Kaune esantį mišką. Mūsų miestas gausus medžių ir žalumos – siūlome aplankyti Panemunės, Kleboniškio ar Lampėdžių miško parką. Pasivaikščiokite, pakvėpuokite grynu oru, pasidžiaukite ramybe ir… nulipdykite sniego senį. Juk nieko nėra geriau nei retkarčiais sugrįžti į vaikystę ir prisiminti šlapias pirštines ar nušalusią nosį.

Marvelės upės slėnis

Taip pat žiemą patariame aplankyti Marvelės upės slėnį ir pasigrožėti užšalusiomis kaskadomis. Vaikščiodami apsnigtos gamtos apsuptyje pasijusite tarsi žiemiškoje pasakoje. Nepamirškite šilčiau apsirengti ir pasiimti termosą karšto gėrimo.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.