Netaisyklingų formų dovanų pakavimas. Advento kalendorius. Gruodžio 12-oji

Turbūt jau svarstote, kaip originaliai supakuoti nupirktas ar pagamintas dovanas. Knygą ar kvadratinę dėžutę supakuoti nėra labai sudėtinga, tačiau problema iškyla tada, kai nesinori naudoti parduotuvėje pirkto dovanų maišelio, o dovana – puodas, pliušinis žaislas, žvakė ar kitas daiktas, „nedraugaujantis“ su pakavimo popieriumi. Dalijamės keliomis idėjomis, kaip palengvinti šį procesą.

Ritinio formos dovana

Jeigu dovanosite žvakę, skutimosi putas, higienos priemones ar kitokią taisyklingos ritinio formos dovaną, galite pasinaudoti šia vaizdine pamokėle, kaip nesunkiai ją supakuoti:

Ritinio formos dovanos pakavimas.

Šį lankstymo būdą galite pritaikyti ir daugiakampei formai. Dugną taip pat galite „pridengti“ iškirptu skrituliu – tuomet nesimatys ir lipnios juostelės.

Jeigu stengiatės dovanas pakuoti tvariau, siūlome ir instrukciją, kaip supakuoti šios formos dovaną nenaudojant lipnios juostos:

Ritinio formos dovanos pakavimas nenaudojant lipnios juostos.

Dovana „maišelyje“

Šis nesudėtingas pakavimo būdas puikiai tiks ne tik pliušiniams žaislams, bet ir daugeliui kitų netaisyklingų formų, pailgų, minkštų ar smulkių dovanų. Pamatavus ir atkirpus užtektinai dovanų popieriaus, viena su kita suklijuojamos šoninės kraštinės, o iš apatinės popieriaus dalies padaromas tarsi dėžutės dugnas. 

Kviečiame pažiūrėti vaizdo įrašą, kuriame trumpai ir aiškiai parodoma, kaip šiuo būdu greitai bei nesunkiai supakuoti dovaną.

Padarius ir suklijavus dugną, į vidų įdedama dovana, o viršus užlenkiamas arba iš jo galima sulankstyti vėduoklę ir perskirti per vidurį, kaip daroma šiame vaizdo įraše.

Dėžutė – saldainis

Šis dovanų pakavimo būdas yra puikus pasirinkimas smulkioms, birioms ir ypač saldžioms dovanoms pakuoti. Atkreipkite dėmesį, kad pakuojant dovaną šiuo būdu, Jums bus reikalingas storesnis popierius, nes plonesnis pakavimo popierius dovanos gali ir neišlaikyti.

Kaip iš popieriaus pagaminti saldainio formos dėžutę.

Furoshiki stilius

Furoshiki stilius – draugiškas aplinkai, kadangi ir pats įpakavimas gali tapti dovanos dalimi, jei pakuosite dovaną į skarelę ar lininį audinį. Nors vaizdo įraše matysite pavaizduotą taisyklingos stačiakampio formos dovaną, tačiau šis rišimo metodas puikiai tiks įvairioms staigmenoms – jūsų artimasis gaus išties nuoširdų, jaukiai įpakuotą ryšulėlį.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.