Kalėdiniai renginiai. Advento kalendorius. Gruodžio 11-oji

Kaip pajusti kalėdinę nuotaiką, pasisemti įkvėpimo ir priartinti šventes dar labiau? Atvykite į bibliotekoje vyksiantį kalėdinį renginį. Šiandien pristatome jums platų sąrašą renginių, tarp kurių rasite ir koncertų, ir kūrybinių dirbtuvių, ir daugybę kitų smagių veiklų visai šeimai!

12 12 17.30 val. Pasakojimų dirbtuvės su biblioterapijos elementais

KAVB Knygų klubas turi jums malonią staigmeną – gruodžio 12 d. 17.30 val. III a. Renginių erdvėje kviečiame į pasakojimų dirbtuves su biblioterapijos elementais. Ką veiksime šių dirbtuvių metu? Knygomis stimuliuosime savo fantaziją, pasitelksime vaizduotę ir kursime mumyse glūdinčias istorijas.

12 13 ir 12 15 18.00 val. Virtuali edukacija „Susikurk kalėdinį atviruką su „Pixlr“ 

Jau tapo įprasta, kad šventinius sveikinimus siunčiame ne tradiciniu paštu, bet pasitelkdami išmaniuosius įrenginius, o progai tinkančių paveikslėlių dažniausiai ieškome klajodami po interneto platybes. Virtuali edukacija „Susikurk kalėdinį atviruką su „Pixlr“ pagelbės kuriant savo originalų skaitmeninį atviruką.

12 14–12 16 09.00–16.00 val. Kūrybinės dirbtuvės „Susikurk Kalėdų žvaigždę“ 

Ar norėtumėte kalėdinę eglutę papuošti pačių sukurtu žaisliuku? Jeigu taip, kviečiame gruodžio 14–16 dienomis tarp 9 ir 16 val. užsukti į Muzikos leidinių skaityklą (112 k.). Jūsų lauksiančios Meno ir muzikos skyriaus edukatorės padės sukurti tvarų, dailų, personalizuotą eglutės žaisliuką – popierinę Kalėdų žvaigždę.

12 14 16.00 val. Edukacinis renginys „Skirtingų kultūrų kalėdinės tradicijos“ 

Gruodžio 14 d. 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į edukacinį renginį „Skirtingų kultūrų kalėdinės tradicijos“ su bibliotekos savanorėmis Ana iš Gruzijos ir Mayuko iš Japonijos. Renginys vyks anglų kalba.

Prie puodelio arbatos, bibliotekos savanorės Ana ir Mayuko dalinsis savo Kalėdų kultūra, papročiais, šeimos tradicijomis. Kviečiame atsinešti tradicinį kalėdinį patiekalą, o galbūt nuotraukas iš Kalėdų jūsų namuose? Tai padės mums pažinti vieni kitų tradicijas ir kultūrą iš arčiau.

12 16 18.00 val. Dainuojamoji poezija tarp knygų su Emilija Statinaite ir Gintare Baueryte

Gruodžio 16 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8) kviečia visus į šviesų, lengvą, įkvepiantį, muzikos bei poezijos kupiną vakarą tarp knygų. Abi merginos – nuolatinės dainuojamosios poezijos festivalių dalyvės, o Emilija – Sauliaus Mykolaičio premijos laureatė.

Gylio ir sodrumo renginiui pridės poezijos entuziastas Vytenis Matula. Istorikas ir būsimasis literatūrologas, kartu su merginomis, dalysis juos įkvėpusiais tekstais.

12 17 13.00 val. Adventinis klasikinės gitaros mokinių koncertas bibliotekoje

Gruodžio 17 d., šeštadienį, 13 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Renginių erdvėje (K. Donelaičio g. 8, III a.) skambės klasikinės gitaros akordai.

Koncertuos Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos vyr. mokytojos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorės Olgos Lingienės mokiniai bei  Kauno J. Gruodžio konservatorijos, Birštono meno mokyklos ir Kauno Suzuki progimnazijos mokytojos Ingos Raginienės mokiniai.

12 28 18.00 val. Vaizduotės praktikos: Aš, kūrybinis rašymas ir 2023-ieji

Tarpušvenčiu tradiciškai rinksimės praėjusių metų savityrai ir būsimų resursų bei krypties paieškai 2023-aisiais. Gruodžio 28 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, Renginių erdvėje) jūsų lauks:

  • kūrybinio rašymo praktikos,
  • transformaciniai klausimai,
  • jūsų vidinių resursų bei kūrybinio potencialo analizė.

Su savimi turėkite užrašus ir spalvotų pieštukų.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.