Naudingos nuorodos Kalėdoms pasiruošti. Advento kalendorius. Gruodžio 3-ioji

Ieškote idėjų, kaip originaliai supakuoti dovanas? Norite iškepti skaniausią kalėdinį pyragą? O galbūt svarstote, kaip parašyti laišką Kalėdų seneliui? Nekantriai laukdami Kalėdų šiandien dalijamės naudingomis nuorodomis, kurios padės pajusti šventinę dvasią ir palengvins pasiruošimą šv. Kalėdoms.

1. Kelias į Kalėdas Kaune (LT)

Svetainė „Kelias į Kalėdas Kaune“ skirta visiems kauniečiams ir miesto svečiams, kurie šventiniu metu svečiuosis Kaune. Svetainėje rasite naudingos informacijos apie Šventinį miestelį Rotušės aikštėje, edukacijas, akcijas bei renginius, kuriuose galite apsilankyti. Šioje svetainėje taip pat galite išsiųsti virtualų atviruką savo artimiesiems.

2. Drawnames.com (EN)

Jeigu planuojate keistis dovanėlėmis su savo kolegomis ar šeimos nariais, tačiau šiuo metu neturite galimybės susitikti, kad išsitrauktumėte žmogų, kuriam dovanosite dovaną – ši nemokama svetainė skirta Jums. Tereikia surašyti visų vardus, savo el. paštą, pažymėti, kiek vardų trauks kiekvienas dalyvis ir patvirtinus registraciją išsirinkti būdą, kuriuo kiekvienas dalyvis gaus vardą (el. paštu, nuoroda, SMS žinute, Messenger platforma ar WhatsApp).

3. Giftster (EN)

Svetainė Gifster yra skirta susikurti kalėdinių dovanų norų sąrašą, kurį matysite tik Jūs, Jūsų draugai arba visi šios svetainės vartotojai. Taip pat galite pakviesti prisijungti šeimos narius ar draugus, sukurti arba prisijungti prie jau sukurtų grupių ir dalytis savo dovanų norais. Ši svetainė palengvins dovanų rinkimo galvos skausmą ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems.

4. Santas North Pole (EN)

Santasnorthpole.com rasite daugybę kalėdinių žaidimų ir įvairios kitos veiklos vaikams. Jūsų mažieji šioje svetainėje galės keliauti virtualiame Kalėdų miestelyje ir žiūrėti filmukus, žaisti sniego mūšį, spalvinti paveikslėlius, pasisiūti kalėdinę aprangą ir net kepti sausainius.

5. The True North Pole (EN)

Šioje svetainėje Jūsų vaikai galės parašyti virtualų laišką Kalėdų seneliui ir išsakyti savo slapčiausius troškimus. Nors svetainė anglų kalba, tačiau suprasti viską labai paprasta – pirmiausia įveskite laišką rašančio vaiko vardą, tėčio arba mamos vardą ir el. paštą. O tada jau galite leisti savo atžalai rašyti. Laiškų senelis lauks iki pat gruodžio 21-osios, todėl laiko dar turite!

6. Zuikio paštas (LT)

Zuikio paštas – lietuviška svetainė, kurioje galite užsakyti laišką nuo Kalėdų senelio bet kuriam savo šeimos nariui. Tiesa, ši paslauga kainuos Jums 10 eurų.

Užpildyti užsakymą prašoma iki gruodžio 15 dienos (jei laiško adresatas Lietuvoje) arba iki gruodžio 10 dienos (jei laiško adresatas užsienyje), kad jie Jūsų artimuosius pasiektų laiku.

7. FutureMe (EN)

Jeigu siųsti laiško Kalėdų seneliui neketinate, galite išsiųsti laišką sau į ateitį. Metų pabaigoje kasmet norisi apmąstyti prabėgusius metus ir išsikelti tikslus ateičiai. O kad šie tikslai neliktų tik tušti pažadai, įrašykite juos žinutėje. Po metų ar kitu pasirinktu metu gausite šį laišką į savo el. paštą galėsite įvertinti, kas pasikeitė per praėjusį laikotarpį.

8. Kalėdinių patiekalų receptai Lamaistas (LT), World Recipes (LT), Beatos virtuvė (LT)

Dauguma negalime Kalėdų įsivaizduoti be stalo, nukrauto gardžiausiais užkandžiais, gėrimais, desertais... Todėl kviečiame receptų šventėms ieškoti jau dabar. Aukščiau nurodytose svetainėse rasite gausybę originalių šventinių receptų kiekvieno skoniui ir poreikiams.

9. Christmas Songs And Carols (EN)

Ar įsivaizduojate šv. Kalėdas be „Jingle Bells“ ir „Last Christmas“? Svetainėje christmassongsandcarols.com rasite ne tik visiems gerai žinomas šventines melodijas, bet ir daugybę negirdėtų, naujų ar seniai pamirštų kalėdinių dainų, giesmių ir kitų muzikos kūrinių.

10. Pinterest (galite ieškoti nuorodų EN arba LT)

Jei stinga idėjų, kaip gražiai supakuoti dovanas, papuošti stalą, pagaminti rankų darbo dovanėlių ar ką nuveikti per šventes – visa tai ir dar daugiau rasite Pinterest.com idėjų platformoje. Ši svetainė yra puiki vieta pasisemti įkvėpimo ir užsikrėsti kūrybine dvasia.

 

Tikimės, kad pagelbėjome Jums atrasti svetainių, kurios pravers laukiant švenčių. Taip pat primename, kad ir šioje svetainėje laukdami Kalėdų kasdien dalijamės naudinga ir gerai nuteikiančia informacija bei patarimais, kaip kokybiškai pasiruošti gražiausioms metų šventėms.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.