Advento kalendorius. Gruodžio 1-oji

Su gruodžio pirmąja pradedame skaičiuoti dienas iki gražiausių metų švenčių. Vaikai šiandien lukštena pirmąjį advento kalendoriaus saldumyną, jų tėvai įnirtingai suka galvas, kaip pradžiuginti šeimos narius Kalėdų proga, o seneliai jau renka receptus šventiniam vaišių stalui. Džiaugsmingas šurmulys ir šventinė nuotaika nepalieka abejingų.

Šis laikas kartu skirtas ir sustoti, apmąstyti nuveiktus metų darbus, susitaikyti su nuliūdinusiais arba nuliūdintais žmonėmis, daryti gerus darbus ir... jausti. Kai kas pasakytų, kad žiemą šalta ir tamsu, tačiau iš tiesų šis metų laikas yra pripildytas ryškiausių pojūčių – mums tereikia atrakinti duris, už kurių slepiasi mūsų vidinis vaikas, į pasaulį žvelgiantis su nuostaba, atvirumu ir pasigėrėjimu.

Todėl šiemet, pasitelkę jutimus, kviečiame kasdien atrakinti po naują bibliotekos advento kalendoriaus lapelį, o kartu su juo po truputį atverti ir savo jautrumą šventiškiems pojūčiams. Kalendoriuje rasite ne tik malonių jutimus žadinančių priemonių, bet ir naudingų patarimų, kaip pasiruošti Kalėdų šventėms.

Taigi, pasinerkime į kalėdinį nuotykį, kad šventes sutiktume pasiruošę.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.