Bibliotekos skaitymo rekordas

Saulėtą rugsėjo 30-osios popietę kvietėme kauniečius prisijungti prie rekordo – daugiausiai garsiai skaitančiųjų bibliotekos draugų vienoje vietoje. Mintis šiai akcijai kilo, nes jau rytoj minėsime 72-ąjį bibliotekos gimtadienį – norėjome šią progą atšvęsti kartu su Jumis! O skaitantys žmonės yra geriausia dovana, kurią bibliotekai gali padovanoti kiekvienas.

Į renginį kvietėme visus bibliotekai ir jos veiklai neabejingus žmones – lankytojus, skaityti mėgstančius bendruomenės narius, kolegas iš kitų bibliotekų bei kitas kultūros ir meno organizacijas. Džiugina tai, kad ypač didelio susidomėjimo skaitymu sulaukėme iš gausiai susirinkusių mažųjų skaitytojų rato.

Rekordas, kurį pagerinti ruošiamasi jau kitais metais

Renginyje dalyvavo ir prie bibliotekos rekordo prisidėjo 473 žmonės! Šį rekordą gerinti ruošiamasi jau kitais metais – atsinaujinusioje Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos direktorė Edita Urbonavičienė renginyje taip pat pristatė ir naują siūlomą bibliotekų paslaugą – knygą į namus iš bet kurios Lietuvos bibliotekos. Nuo šiol norimą knygą, kurios neturi biblioteka Jūsų mieste, galėsite užsisakyti iš kitos tą knygą turinčios bibliotekos.

Dėkojame visiems susirinkusiems!

 

Dėkojame renginio akimirkas fiksavusiam Benui Bačkaičiui.

Didelį ačiū už prisidėjimą prie renginio tariame tatuiruočių salonui Magic Forest Tattoo!

Apie skaitymo rekordą Kauno dienoje.

Apie skaitymo rekordą 15min.

 

Gimtadienio renginių programa Spalio 1 d. (šeštadienį)

KAVB, Donelaičio g. 8

10.00–17.00 val. Arvydo Čiukšio fotografijų paroda „Never sleeps“.

10.00–17.00 val. Fotoerdvė. Prie knygomato, iš Lydos g. pusės.

10.00–17.00 val. Ekspozicija „Literatūrinis pojūčių salonas“ III a.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.