Tęsiame rubriką „Modernizuotos bibliotekos link“. Liepos 5 d. socialine tinkle Facebook dalijomės dar viena šiuo metu modernizuojamos bibliotekos erdve ir kvietėme paspėlioti, ar atpažįstate ją rekonstrukcijos procese. Nors pasisakiusių buvo nedaug, bet galime pasidžiaugti, kad sulaukėme teisingo atsakymo – tai renginių ir kino salė.

Ši erdvė matė išties daug žymių kultūros lauko žmonių, čia vyko įvairiausi renginiai, koncertai, filmų peržiūros, susitikimai su rašytojais, režisieriais, muzikologais, aktoriais, įvairios paskaitos ir dar daug daug visko. Tikriausiai jūs nežinojote, bet ir populiarusis pokalbių šou „Kvieskite daktarą“ su prof. Alvydu Unikausku ir komiku Justinu Jankevičiumi buvo pradėtas filmuoti būtent šioje erdvėje. Vėliau salėje įsikūrė ir dramatiškosios laidos „TV pagalba“ studija.

Dalijamės maža dalimi praeities akimirkų ir tikimės, kad po rekonstrukcijos atnaujintoje modernizuotoje salėje galėsime jus pradžiuginti ir pakviesti į daugybę įdomų, įvairiausių gero turinio renginių.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.