Pradedame naują rubriką – „Modernizuotos bibliotekos link!“, kurios metu kiekvieną mėnesį dalinsimės, tuo, kas nuveikta rekonstruojamame bibliotekos pastate Radastų g. 2.

Jau 10 mėnuo, kaip šis pastatas uždarytas modernizavimo darbams. Per visą šį laiką 5827,54 kv. m. ploto erdvėse išgriauta daugybė pertvarinių sienų, siekiant jas išplėsti, pakeisti pastato langai, apšiltinti pamatai, sudėta hidroizoliacija, šiltinamas pastato fasadas ir dar daugybė kitų darbų.

Vakar socialiniame tinkle Facebook dalijomės vienos erdvės nuotrauka, kaip ji atrodo šiuo metu ir klausėme, ar atpažįstate kokia patalpa tai buvo, kai jūs lankėtės bibliotekoje.

Tikriausiai ne vienas lengvai atpažinote, kad šioje nuotraukoje užfiksuota IV aukšto erdvė po bene labiausiai atpažįstamu bibliotekos objektu – didžiuoju piramidės formos šviestuvu. Šiuo metu jis išardytas, bet po rekonstrukcijos bus vėl sugrąžintas į savo vietą, tik jau kur kas ryškesnis ir gražesnis. Šioje erdvėje jūs ne kartą lankėtės bibliotekos parodose, ją praėjote eidami į teminės literatūros skaityklas, iš jos grožėjotės III aukšte išdėliotomis bibliotekos darbuotojos Alos Volkovos instaliacijomis iš knygų.

Kas šioje erdvėje įsikurs atnaujintoje bibliotekoje – sužinosite kiek vėliau.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.