Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje nuo šiol – dar daugiau skaitymo džiaugsmo! Pas mus rasite ilgalaikes iniciatyvas skaitytojams, norintiems dalytis knygų džiaugsmu vieniems su kitais ir naujai atrasti skaitymą.

 

Ar knygos gali kurti paslapties ir malonios staigmenos jausmą? Taip! Iniciatyvos „Orakulas: ką tau šiandien kalba knygos?“ metu, skaitytojai galės išsitraukti iš knygų išrinktą dienos frazę ar citatą, kurias bus galima rasti I ir III a. stovinčiuose „Orakuluose“.  Atrasti mėgstamų ir naujų autorių citatas iš tiesų yra malonumas, dar labiau įprasminantis skaitymo džiaugsmą!  


Iniciatyvos „Skaitytojai rekomenduoja“ metu, skaitytojai kviečiami pasidalinti savo įspūdžiais ir nuomone apie perskaitytą knygą. Tai padaryti galima užpildant atsiliepimo apie knygą kortelę ir įdedant į perskaitytą knygą (arba paduodant bibliotekininkui). Iniciatyva yra ne tik maloni staigmena knygą atsivertusiam skaitytojui, bet ir skatina skaitytojų bendrystės jausmą!


Perskaitėte knygą, kuri jums įsiminė ilgam? Puiku! Parodos „Skaitytojai rekomenduoja” stende, esančiame Grožinės literatūros salėje, kviečiame padėti knygą, kurią rekomenduojate kitam skaitytojui, o visus, ieškančius, ką skaityti, kviesime išbandyti šias skaitytojų rekomendacijas. 


Knygų atradimo džiaugsmu su Jumis dalysis ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojai. Iniciatyvos „Rekomenduok knygą skaitytojui“ metu, knygose atrasite korteles su mūsų mėgstamų, širdį palietusių ar atmintyje išlikusių knygų atsiliepimais. Tikimės, kad tai jums taps dar viena malonia skaitymo staigmena. 

     


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.