Ar jau išbandėte vaizdo ir garso medžiagai apdoroti skirtą kūrybinį paketą „Fujitsu Celsius W580“? Jei dar nespėjote to padaryti, kviečiame užsukti į bibliotekos Meno leidinių skaityklą (K. Donelaičio g. 8, 108 k.).

Su šiuo kūrybiniu paketu, kurį sudaro kompiuteris, skeneris, spausdintuvas, garso įrašymo ir kita įranga, galėsite įgyvendinti savo kūrybines idėjas ir neįtikėtinus sumanymus.

Turite senų fotografijų negatyvų ar skaidrių? Neišmeskite jų. Atėję pas mus galėsite jas nuskenuoti ir atsispausdinti nuotraukas. Gal net nuotraukų albumą susikursite. Su grafikos dizainerių gerai įvertinta „Wacom Intuos Pro“ grafine planšete net pačią netikėčiausią idėją paversite skaitmeniniu menu, o bet kokį piešinį ar eskizą – spalvingu kūriniu.

Taip pat galėsite skenuoti dokumentus (programa „FreeOCR“), skenuoti ir atsispausdinti nuotraukas iš senų negatyvų ar skaidrių, susikurti nuotraukų albumus, redaguoti ir retušuoti nuotraukas (programa „PhotoShop Elements 2019“), įrašyti garsą ir jį redaguoti (programa „Audacity“), sujungti ir apdoroti vaizdo medžiagą (programa „Vegas Pro 16 EDU/GOV“), perkelti piešinius į skaitmeninį formatą (programa „Wacom Inkspace“), pildyti įvairias formas (programa „ABBY eFormFiller“), dirbti su vektorine grafika (programa „Inspace“), archyvuoti dokumentus (programa „IZ Arc“).

Apie darbo stoties „Fujitsu Celsius W580“ naudojimo galimybes daugiau pamatykite vaizdo įraše.

Laukiame Meno ir muzikos skyriuje! Daugiau informacijos el. paštu [email protected], tel. (8 37) 324 243. Rekomenduojame iš anksto rezervuoti laiką dirbti su norima įranga.

Įranga gauta įgyvendinant projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, jį įgyvendina ir vykdo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su kitomis Lietuvos bibliotekomis.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.