Renovacijai uždarytas Kauno apskrities viešosios bibliotekos pastatas, esantis Radastų g. 2, atsidarys rugsėjo 21 d., antradienį, 18 val. kino vakarui – I a. salėje (įeiti iš Radastų g. pusės, per tarnybinį įėjimą) rodysime filmą „Gražiausi gyvenimo metai“.

Ar įmanoma papasakoti apie meilę, kai aistringa beatodairiška jaunystė liko tik kaip gražus prisiminimas? (Auksė Kancerevičiūtė „Kinas“ 2020 08 20).

Legendinio filmo Vyras ir moteris tęsinyje po daugelio metų sutinkame jau pamiltus herojus. Ana (Anouk Aimée) baigė aktorės karjerą ir rūpinasi krautuvėle Normandijoje. O Žanas Luji (Jean-Louis Trintignant) leidžia dienas senelių namuose ir vargiai bepamena šlovingą lenktynininko karjerą. Bet štai vieną dieną Ana aplanko Žaną Luji. Prisėda šalia. Jis nusišypso, ji pasitaiso plaukus... Buvę mylimieji leidžiasi į prisiminimus, nuspalvintus meile, nostalgija ir švelniu liūdesiu.

„Viena gražiausių meilės istorijų kine atgimsta ir kviečia į kelionę po herojų ir mūsų pačių, kuriems Vyras ir moteris iki šiol kelia šiltus prisiminimus, praeitį. Po filmo ir vėl niūniuosite nepamirštamą Francis Lai melodiją." (Gediminas Kukta)

Gražiausi gyvenimo metai | Les plus belles années d'une vie

Drama, 2019 Prancūzija, 90 min, N-13

Režisierius: Claude Lelouch. Aktoriai: Anouk Aimée, Jean-Louis Trintignant, Marianne Denicourt, Souad Amidou, Antoine Sire, Monica Bellucci. Dialogai: prancūzų k. Subtitrai: lietuvių, anglų k.

Būtina registracija. Registracijos forma. Nepamirškite su savimi turėti galimybių paso.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.