Rugsėjo 16 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (III a. salė, K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) ir leidykla „Sofoklis“ kviečia į susitikimą su rašytoju, tinklaraščio „Maratono laukas“ autoriumi Ignu Staškevičiumi ir jo naujosios knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymą. Į pokalbį įsitrauks  žurnalistė, visuomenės veikėja, VDU dėstytoja Birutė Garbaravičienė.

Knygoje „Pasaulis jų akimis“ rasime 23 pokalbius su skirtingais, bet tuo pačiu savaip panašiais žmonėmis. Tai jau antroji Igno Staškevičiaus pokalbių knyga. Joje iškilios meno, mokslo ir dvasinio pasaulio asmenybės dalijasi savo įžvalgomis ir svarstymais, kuriuose atsispindi jų ne vienus metus trunkantys tyrimai, praktiniai stebėjimai ir gyvenimiška patirtis.

Knygos geografija plati – aprėpianti nuo Lietuvos iki Bostono, Jeruzalės ir Ženevos, o joje perteikiama išmintis sujungia Rytų ir Vakarų kultūras. Įdomu aptikti, kad budistą ir astrofiziką, operos solistę ir neuromokslininkę jaudinantys klausimai dažnai persipina, o išsakytos mintys tarsi aidas atkartoja viena kitą. Šie žmonės diskutuoja pamatiniais klausimais: iš kur mes atėjome ir kas bus po mirties? Kiek gyvenime lemia atsitiktinumas, o kiek – griežti dėsniai? Ar egzistuoja laisva valia?

Registracija į renginį vietoje. Nepamirškite galimybių paso.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.