Vasara į pabaigą, o užduotų perskaityti knygų sąrašas nemažėja? Siūlome pasinaudoti galimybe nemokamai jungtis ir naudotis skaitmenine „Vyturys.lt“ knygų biblioteka.

„Vyturys.lt“ elektroninė biblioteka talpina beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytas pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases. Elektroninėje bibliotekoje yra ir garsinės knygos, jos pažymėtos ausinių piktograma. Greičiausias būdas sužinoti ar kūrinys yra bibliotekoje - pasinaudoti paieškos funkcija. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis - pagal veikėjų vardus.

Kūrinius galima skaityti asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu bei išmaniuoju telefonu. Reikalingas tik internetas ir naršyklė.

Jei norite naudotis „Vyturys.lt“ elektronine biblioteka, parašykite el. paštu [email protected], laiške nurodydami savo vardą, pavardę, LIBIS skaitytojo pažymėjimo numerį ir elektroninio pašto adresą. Kiekvienam individualiai atsiųsime nuorodą, kuria naudojantis susikursite paskyrą ir skaitysite nemokamai iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Paskubėkite, prisijungimų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos apie prenumeruojamas duomenų bazes žiūrėkite čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.