Rugpjūčio 24 d., antradienį, 18 val. kviečiame į gilų, nuoširdų ir provokuojantį vidinei introspekcijai susitikimą, su knygos Lipt stogais ir žiūrėt žemyn“ autoriais: dainininke, žurnaliste, rašytoja Jurga Šeduikyte ir psichologu Gintaru Šmatavičiumi. Knygos pristatymas vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2).

Pastaraisiais metais neretai save pagaudavau žiūrinčią, bet nematančią. Besiklausančią, bet negirdinčią. Kartais imu daiktą ir nejaučiu prisilietimo, kvėpuoju, bet neužuodžiu oro grynumo. Man tai yra ženklas, kad turiu peržiūrėti savo kasdienybę ir išsivalyti šiukšles, trukdančias būti savimi. Ši knyga yra bandymas užpildyti atminties ir patirties spragas, sudėti svarbiausias santykių dėlionės detales, suprasti, kaip pasitikėti ir nebijoti žvelgti savo baimėms bei egzistenciniam nerimui į akis. Man labai gaila, kad mokykloje nebuvo pamokos apie santykius. Su savimi, kitu, aplinka. Nemėgstu burnoti dėl to, ko nėra, todėl kartu su knygos bendraautoriu pabandysime savaip interpretuoti santykio su savimi ir kitais temą bei užpildyti šią nišą, – sako Jurga Šeduikytė.

Visi mes vienaip ar kitaip esame įsprausti į mums įdiegtų nuostatų, vertybių ir lūkesčių rėmus. Į tokius, kurių patys dažnai net nedrįstame praplėsti. Reikalinga pagalba. Ja gali tapti ši knyga apie drąsų bandymą pažvelgti į savo vidų, į aplink esantį pasaulį, žmones, ir suprasti, kodėl gyvenimas dažnai klostosi ne taip, kaip norime, kodėl mes mylime, konfliktuojame, skiriamės ir ar galime to išvengti. Apie laipsnišką tapimą savimi, išlaikant pagarbą sau ir kitiems“, – teigia Gintaras Šmatavičius.

Po knygos pristatymo, įvyks pirmasis Kaune Jurgos ir Gintaro psichologijos klubo Lipt stogais ir žiūrėt žemyn susitikimas. Pati labai pasigesdavau galimybės pasitarti dėl gyvenime kylančių klausimų su išmanančiu žmogumi. Juk kartais artimiems ne viską gali pasakyti, o čia gali saugiai pasikalbėti ir gauti reikalingą palaikymą“, – apie psichologijos klubą Lipt stogais ir žiūrėt žemyn“ pasakoja J. Šeduikytė.

Į psichologijos klubo Lipt stogais ir žiūrėt žemyn“ susitikimą būtina registracija! Registracijos forma. 

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.