Rugpjūčio 11 d. 17:30 val. biblioteka (Radastų g. 2, 404 k.) kviečia pasimėgauti kvapnia vakaro pramoga – iš arčiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie jų kūrimo paslapties ir pasinerti į savo namų svajonių kvapo kūrimą.

Dvi valandos smagaus kvapų tyrinėjimo, derinimo ir... savo rankose laikysite pačių sukurtą namų kvepalų buteliuką. Pasigaminsite purškiamą namų kvapą, todėl jį galėsite naudoti bet kur ir bet kada – kambariuose, vonioje, drabužių spintoje, automobilyje, darbo kabinete ar kituose patalpose. Kūrybai naudosime 100 % natūralius eterinius aliejus, atkeliavusius iš viso pasaulio: linksmų citrusų, šiltų prieskonių, jaukių medžių, gaivių žolių. Užsiėmimą ves „Kvapų namų“ atstovės, jos atvyks su visomis dirbtuvėms reikalingomis priemonėmis.

„Kvapų namai“ – didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Nuo 2007 m. veikiantys „Kvapų namai“ nenaudoja konservantų ir sintetinių medžiagų – visi jų produktai švieži ir palaiko natūralios odos ekosistemą.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija el. paštu [email protected] arba telefonu (8 37) 281 859. Registracija vyksta iki rugpjūčio 4 d. Jeigu užsiregistravote, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių dalyvauti negalėsite, prašome apie tai pranešti. Užsiėmimas nemokamas. REGISTRACIJA SUSTABDYTA. 

Dirbtuvės yra dalis tarptautinio projekto „Green Bridges“, kurį Kauno apskrities viešoji biblioteka įgyvendina su partneriais iš Didžiosios Britanijos, Suomijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. „Green Brigdes“ komanda siekia iš naujo atrasti žmogaus, aplinkos ir gamtos ryšį bei skatinti bendruomeniškumą, kviečia į kūrybines dirbtuves, ekskursijas, kitas draugišką bei gilų gamtos ir žmogaus ryšį puoselėjančias veiklas.

Projekto „Green Bridges“ iniciatyvos finansuojamos iš Erasmus+ programos lėšų.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.