Kauno apskrities viešoji biblioteka „Kultūros“ kavinės erdvėse (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) toliau organizuoja parodų ciklo „Vasaros galerija“ renginius ir kviečia meno entuziastus apsilankyti vienos dienos parodose.

Liepos 29 d. 12–20 val. bus eksponuojama Linos Kukytės fotografijos darbų paroda „Medžių magija“.

Iš rankų nepaleidžianti fotoaparato įvairių kultūrų tyrinėtoja ir keliautoja Lina Kukytė yra baigusi fotografijos kursus Mičigano universitete, JAV. Pastaruosius 7 metus gyvena Pietryčių Azijoje, aplankė 38 pasaulio šalis, nuo Arizonos dykumų (JAV), Sičuano kalnų (Kinija), Okinavos salynų bei ikoniškojo Fuji kalno (Japonija), Jeju vulkanų (Pietų Korėja) iki Flinders Ranges nacionalinio parko (Pietų Australija) ir Fox Glacier ledyno (Naujoji Zelandija). Šiuo metu reziduoja viename didžiųjų Azijos metropolių – Bankoke, Tailande. Autorė įkvėpimo ir poilsio ieško gamtoje ir kviečia kartu nerti į gamtos pasaulį.

Apie parodą

Miškai vaidina svarbų vaidmenį žmonių gyvenime, o medžių garbinimas turi tvirtą psichologinį ir socialinį pagrindą daugelyje kultūrų. Miškams priskiriamų kultūrinių vertybių ir simbolinių funkcijų įvairovė yra didelė. Fotografijų paroda „Medžių magija“ kviečia į sensorinę kelionę, kuri pažadina žmogaus pojūčius ir atgaivina ryšį su gamta. Eksponuojamais darbais siekiama atkreipti dėmesį į ekosistemą ir jos teikiamas paslaugas, ugdyti ekoaktyvizmą ir padėti išsaugoti natūralią gamtą, kuri yra visų mūsų NAMAI.

Parodos lankytojai galės pabendrauti su autore, užduoti jai klausimų apie kūrybą ir parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Parodos metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.