Kauno apskrities viešoji biblioteka pristato naują paslaugą – nuo šiol „Spotify“ platformoje rasite tinklalaides apie mados istoriją, kurių galėsite klausytis jums patogiu metu. Artimiausiu metu platformoje atsiras ir daugiau įrašų, muzikos grojaraščių ir kt.

Tinklalaidės apie mados istoriją

Pirmosios į šią platformą įkeltos tinklalaidės įrašytos projekto „Drabužių istorijos“ paskaitose. Parengėme penkias tinklalaides, kuriose dizainerė, Mados infekcijos dalyvė, KTU dizaino centro lektorė Inga Audzevičiūtė-Liutkienė pristato svarbiausius mados istorijos ir kostiumo raidos laikotarpius bei išskirtines asmenybes, dariusias įtaką pasaulinei madai. Stilistė Miglė Kazėnaitė pasakoja neįtikėtinai įdomią aprangos aksesuarų atsiradimo istoriją. Istorinio kostiumo tyrinėtoja Lija Janauskienė pristato tarpukario madą, tuometę balių kultūrą, visuotinę Lietuvos uniformaciją bei svaiginančius menininkų karnavalus.

Projektas „Drabužių istorijos“

Įgyvendinant šį projektą taip pat vyko kūrybinės dirbtuvės, buvo organizuotas vaizdo klipų konkursas, sukurtas edukacinis baldas – mobili ekspozicija su edukacine programa, kuri ne tik supažindina su įvairiais mados istorijos laikotarpiais, unikaliais mados objektais, bet ir leidžia taktiliškai pajusti atskirus tekstilės raidos etapus.

Netrukus bibliotekos „Spotify“ paskyrą papildys dar daugiau įdomių įrašų. Tad spauskite mygtuką „Follow“ (angl. sekti) ir tapkite bibliotekos draugais „Spotify“.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.