Projekto „Creating a new meaning in language education for senior learners“ tikslas – sukurti metodines gaires anglų kalbos mokytojams, padėsiančias geriau atliepti senjorų mokymosi poreikius.

Projekto metu siekiama:
  • motyvuoti ir aktyvuoti senjorus mokytis, dalyvauti mokymosi visą gyvenimą veiklose;
  • rasti būdų, kaip padėti senjorams mokymosi procese tobulinti savo kalbinius įgūdžius ir pasiekti geresnių anglų kalbos mokymosi rezultatų.

Projekto metu bus rengiamos gairės, kaip mokytis ir mokyti kalbos, pritaikant įvairias mokymosi strategijas bei metodus. Projekto veiklų metu ketinama išsiaiškinti, kaip padėti senjorams geriau komunikuoti ir išreikšti save anglų kalba, taip pat, kaip sumažinti stresą, kylantį dėl pamokų. Tikimasi, kad tai pagerins senjorų anglų kalbos mokymosi kokybę. 

Fokus grupė ir interviu

Projekto metu bus vykdoma fokus grupė ir interviu su senjorais, anglų kalbos mokytojais bei andragogais, padėsiančiais identifikuoti senjorų poreikius, besimokant kalbų ir tokiu būdu numatyti esamas mokymosi proceso spragas šiuo metu siūlomuose kalbų kursuose.

Remiantis fokus grupės ir interviu metu gautais duomenimis, bus kuriami senjorų poreikiams pritaikyti mokymosi ištekliai: anglų kalbos mokymosi metodika, skirta senjorams bei naudojimui paruoštos kortelės.

Projekto partneriai: Solution: Solidarité & Inclusion (Prancūzija), Speakeasy Berlin (Vokietija), Eurospeak (Jungtinė Karalystė).

Projektą dalinai finansuoja:

erasmuslogo micresized


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.