Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu ir rekomendacijomis karantino laikotarpiu Kauno savivaldybėje, nuo lapkričio 3 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka vartotojus aptarnauja su minimaliu kontaktu: lankytojams teikiamos iš anksto užsakytų leidinių išdavimo ir nuotolinių konsultacijų paslaugos. Šiuo etapu nebus galima naudotis skaityklų paslaugomis.

Bibliotekos specialistai parengė atsakymus į dažniausiai šiuo metu užduodamus klausimus.

Ar yra galimybė pasiskolinti leidinius į namus ir lankytis skaityklose?

Nuo lapkričio 3 d. leidiniai išduodami Radastų g. 2 II a. fojė, Muzikos leidinių skyriuje (K. Donelaičio g. 8) ir Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) esančiuose išdavimo punktuose. Rekomenduojama leidinius užsisakyti iš anksto (internetu, telefonu arba el. paštu) ir į biblioteką atvykti jau gavus užsakymo patvirtinimą. Radastų g. 2, II a. fojė veiks VIPT kompiuteriai, kuriais taip pat bus galima užsisakyti leidinius.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:

K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

Kaip (kur) grąžinti pasiskolintas knygas ir kaip prasitęsti naudojimosi leidiniais terminą?

Leidinius rekomenduojame grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), o naudojimosi leidiniais terminą prasitęsti: tel. (8 37) 32 42 59, mob. +37066223217, el. paštu [email protected] arba internetu.

Ar bibliotekoje vyksta renginiai, mokymai ir kt.?

Artimiausi bibliotekos renginiai perkeliami į virtualią erdvę. Kviečiame žiūrėti tiesiogines transliacijas bibliotekos Facebook ir Youtube paskyrose.

Ar teikiamos konsultacijos nuotoliniu būdu?

Nuotolinės konsultacijos teikiamos el. paštu. Galima kreiptis tiesiogiai į reikiamą skyrių.

Ar nuotoliniu būdu galima naudotis KAVB duomenų bazėmis?

Taip, galima. Bibliotekos elektroniniuose ištekliuose rasite nemokamas laisvosios prieigos duomenų bazes, prenumeruojamas ir terminuotos prieigos duomenų bazes, prie kurių prisijungimą KAVB registruoti skaitytojai gali gauti iš namų, tiesiog parašius el. paštu [email protected].

Ar galima registruotis naujiems vartotojams?

Naujiems vartotojams rekomenduojame registruotis naudojantis ibiblioteka.lt sistema. Taip pat  skaitytojų registravimas ir perrregistravimas vyksta leidinių išdavimo punktuose.

Ar būtina lankytojų registracija?

Nuo spalio 26 d. visi bibliotekos lankytojai yra registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Atsisakius registruotis – lankytojas neįleidžiamas į biblioteką. Asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami.

Kviečiame pasinaudoti gausiais bibliotekos elektroniniais ištekliais >>> 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.