Ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimo Nr. V-1473 pakeitimu, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje lankytojai privalo registruotis, dėvėti veido apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir čiaudėjimo etiketo.

Nuo spalio 26 d. visi bibliotekos lankytojai yra registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Atsisakius registruotis – lankytojas neįleidžiamas į biblioteką. Asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami.

Iki lapkričio 8 d. neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas bibliotekoje vykdomas nuotoliniu būdu.

Bibliotekoje užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam vartotojui, bei ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.

Taip pat primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus atstumo.

Lankytojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami. Taip pat neaptarnaujami lankytojai, kurie atsisako registruotis, nedėvi veido apsaugos priemonių.

Visą aktualią, nuolat atnaujinamą informaciją apie COVID-19 Lietuvoje ir prevencinius veiksmus galite sekti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

informacija

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.