Dar nesilankėte bibliotekoje? O gal čia buvote labai seniai? Biblioteka kviečia susipažinti iš arčiau ir rugsėjo 1418 d. dalyvauti renginių cikle „Susitikime bibliotekoje“.

EKSKURSIJOS:

Ar kada nors susimąstei, kas slypi Kauno apskrities viešosios bibliotekos bokšte? Nori pamatyti Kauno miesto panoramą iš 30 metrų aukščio? Kviečiame į valandos trukmės ekskursiją bibliotekos saugyklos bokšte, kuriame saugojame daugiau kaip 0,5 mln. skaitytojams nematomų knygų. Registracija: el. p. [email protected].

RENGINIAI:

Rugsėjo 15 d. 18 val. I a. salė (Radastų g. 2) 

Kauno atminties ekranai: filmas „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“ (rež. Raimundas Banionis, 1990). Svečiuose knygos apie Kauno hipių kultūrą „Smūtkeliai. Kas sušaukė hipių suvažiavimą“ (2019) sudarytojas Gintaras Kušlys ir gidas, istorikas  Žilvinas Rinkšelis. Vakarą veda kino istorikas ir kritikas Gediminas Jankauskas.

Rugsėjo 17 d. 11 val. 322 k. (Radastų g. 2)

Senjorų sveikatingumo rytmetys. Projekto „Prisijungusi Lietuva“ pristatymas ir edukacinė paskaita su fotografu Jonu Danielevičiumi. 

Rugsėjo 17 d. 18 val. 322 k. (Radastų g. 2)

Akvilės Kavaliauskaitės knygos „Kūnai“ pristatymas. Apie knygą, įkvėptą stebint žmones ir stengiantis suprasti jų jausmus, su autore kalbėsis sociologė Ieva Dryžaitė (VDU). 

PARODOS:

Nuo rugsėjo 08–30 d. 406 k. (Radastų g. 2). 

Kultūros paveldo vertybių specialisto, architekto dailininko Jono Lukšės piešinių paroda „Kauno Naujamiesčio istorijos, meno kūrinių, architektūros ir kultūros paveldo vertybės“.

Nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 1 d.  IV a. fojė (Radastų g. 2)

Kazimiero Sigito Straigio skulptūrų paroda „Po laiko ženklu“. 

VIRTUALI ERDVĖ:

Nori sužinoti 70 dalykų, ką galima veikti bibliotekoje? Rugsėjo 15 d. ieškok naujienų bibliotekos facebook paskyroje ir www.kvb.lt 

Konkursas „Ar žinai?
Atsakyk į bibliotekos 70-ečio istorijos klausimus ir gauk dovanų!
Konkursas vyks bibliotekos Facebook paskyroje.


Susitikime bibliotekoje ir švęskime 70 nepaprastų bibliotekos istorijos metų kartu!Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.