Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje prasideda projekto „Akimirkų istorijos“ veiklos. Senjorams skirto projekto pirmoji dalis – edukacinės paskaitos apie fotografiją ir Žaliakalnio mikrorajoną bei ekskursijos Žaliakalnyje, kurių metu bus fotografuojama momentiniais fotoaparatais. Projekto pabaigoje nuotraukos bus eksponuojamos parodoje.

Edukacinės paskaitos:

09 10 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Paskaitos metu senjorai susipažins su fotografavimo pagrindais, mobilografija ir momentiniais fotoaparatais.

09 17 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šios paskaitos metu senjorai susipažins su skaitmenine fotografija.

09 28 d. 11 val. (pradžia prie Žaliakalnio funikulieriaus (V. Putvinskio g. 22), jei blogas oras – Radastų g. 322 a.) paskaita-ekskursija „Pasivaikščiojimas po tarpukario Žaliakalnį“ su doc. dr. Rasa Račiūnaite-Paužuoliene. Renginio metu senjorai susipažins su Žaliakalnio mikrorajono istorija.

10 01 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šio renginio metu senjorai susipažins su fotografiniu procesu – cianotipija bei dalyvaus dirbtuvėse, kurių metu patys išbandys šį procesą.

Ekskursijos:

Rugsėjo 14, 15, 16 d. 11 val. (pradžia prie įėjimo į biblioteką, Radastų g. 2) pirmasis maršrutas – „Mūrinis Žaliakalnis: palei Vytauto parką ir aplink Radijo kalną“ su „Gražinkime Kauną“ gidų komanda.
Tas pats maršrutas bus vykdomas 3 dienas. Vienas dalyvis registruojasi į vieną grupę – 14, 15 arba 16 d.


Rugsėjo 21, 22, 23 d. 11 val. (pradžia prie įėjimo į biblioteką, Radastų g. 2) antrasis maršrutas – „Medinis Žaliakalnis: aplink Kauko laiptus ir Minties rato rajono medinukai“ su „Gražinkime Kauną“ gidų komanda.
Tas pats maršrutas bus vykdomas 3 dienas. Vienas dalyvis registruojasi į vieną grupę – 21, 22 arba 23 d.

Vienas dalyvis registruojasi į abu maršrutus. Ekskursijų dalyvių skaičius ribotas, tad būtina registracija el. paštu. [email protected], tel. (8 37) 32 44 17 arba pirmosios paskaitos metu (09 10 d.).

Projektą dalinai finansuoja:
Lietuvos kultūros taryba


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.